Uskumatu lohakus: arst jättis keisrilõike ajal mobiili naise kõhtu

Uskumatu lohakus: arst jättis keisrilõike ajal mobiili naise kõhtu

Kui üks naisterahvas Jordaanias keisrilõikeks haiglasse läks, siis ei lahkunud ta sealt pärast mitte ainult enda vastsündinud pojaga, vaid ta võttis kaasa ka oma arsti mobiiltelefoni..mis oli tema kõhus!

Kui üks naisterahvas Jordaanias keisrilõikeks haiglasse läks, siis ei lahkunud ta sealt pärast mitte ainult enda vastsündinud pojaga, vaid ta võttis kaasa ka oma arsti mobiiltelefoni..mis oli tema kõhus! 24. aprillil läks 36-aastane Hanan Mahmoud Abdul Karim erahaiglasse, et tuua korralise keisrilõike abil ilmale oma laps. Hanan tõigi ilmale terve, 4,5 kilogrammise poja. Kuid haiglast koju saades juhtus midagi veidrat – naise kõht hakkas vibreerima.

 

Tuli välja, et tema arst oli oma mobiiltelefoni kuidagi naise kõhtu poetanud ja selle sinna ka unustanud.
Hanan toimetati kiiremas korras haiglasse tagasi, kus talle tehti röntgen, mis tuvastas võõrkeha naise alakõhus.
Õnneks suudeti mobiil Hanani kõhust operatsiooni abil ning lisaprobleemideta kõrvaldada.

Jordaania parlamendi liige Salim Al Bataynah leidis, et parlament peaks antud juhtumit käsitlema ning võtma pahakspaneva seisukoha: “Parlament peaks näitama üles vastutustunnet ning selle juhtumiga tegelema.”

Ehkki juhtum on ühiskonnas palju vastukaja tekitanud, on ka neid, kes väidavad, et antud lool ei ole tõepõhja all. Nimelt on Jordaania Tervishoiuministeeriumi kõneisik nimetanud kogu juhtumi “fabritseerituks ja väljamõeldiseks, millel puudub igasugune tõepõhi”.

 

Allikas:  crimefeed.com