Uskumatu, Miley Cyrus – pisarateni liigutav uudis!

Uskumatu, Miley Cyrus – pisarateni liigutav uudis!

Eelmisel pühapäeval, 24. augustil toimunud MTV VMA ehk videomuusika auhindade galal oli kohal ka Miley Cyrus, kes sel aastal suutis kogu publikut pisarateni liigutada ja seda heas mõttes. Aasta tagasi samal üritusel korraldasid Miley ja Robin Thicke šokeeriva lavashow, mis lõppes sellega, et Robin jäi oma naisest ilma. Nüüd aasta hiljem tundub nagu Miley’st oleks saanud täiesti uus inimene – heasüdamlik ja hooliv inimene!  Mida Miley siis tegi?

Eelmisel pühapäeval, 24. augustil toimunud MTV VMA ehk videomuusika auhindade galal oli kohal ka Miley Cyrus, kes sel aastal suutis kogu publikut pisarateni liigutada ja seda heas mõttes. Aasta tagasi samal üritusel korraldasid Miley ja Robin Thicke šokeeriva lavashow, mis lõppes sellega, et Robin jäi oma naisest ilma.

Nüüd aasta hiljem tundub nagu Miley’st oleks saanud täiesti uus inimene – heasüdamlik ja hooliv inimene! 

Mida Miley siis tegi?

Miley võttis MTV VMA punase vaiba üritusele kaasa nägusa ent täiesti tundmatu noormehe nimega Jesse. Põhjus, miks Miley just selle noormehega galale saabus, oli teadmata. Miley oli otsustanud ka seda, et kui ta sel õhtul auhinna võidab, laseb ta just Jesse’l enda eest auhinna vastu võtta ja kõne pidada. Igaksjuhuks hoidis ta seda infot saladuses kartes, et äkki kukub tema plaan läbi. Miks saabus Miley nii olulisele üritusele võõra kutiga ja miks tahtis ta anda sellele noormehele võimaluse enda eest kõne pidada?

Miley võitis aasta parima video auhinna ja kui ta Jesse’ga lavale läks, sai noormees oma võimaluse rääkida. Jesse sõnad olid järgnevad: “Ma võtan selle auhinna vastu kõigi 1,6 miljoni kodutu eest, kes Ameerikas elavad. Kodutud, kellel pole süüa, kellel pole lähedasi ega kodu, kuhu minna. Ka mina olen üks neist.”

Ka võidetud auhinna kinkis Miley Jesse’le!

Miley põhjendas oma tegu hiljem nii: “Ma pole kunagi varem mõistnud kui palju mõjuvõimu minul kui staaril tegelikult on. Mul on võimalus muuta maailma, ma saan niipalju ära teha ja see kõik jõudis minuni alles siis, kui Jesse oli oma kõne lõpetanud. Ma sain aru, kui oluline see hetk tema jaoks oli. Ma tõesti tahtsin sel aastal midagi head teha.”

Miley, sinu tegu oli tõepoolest armas ja üllas!

Vaata pilte kodutust Jesse’st ja Miley’st MTV VMA galal allpool!

Allikas: www.lifeandstylemag.com