Uskumatu! Millist teleseriaali armastab showmees Henrik Normann?

Uskumatu! Millist teleseriaali armastab showmees Henrik Normann?

Kaks korda abielus olnud tuntud näitleja ja meelelahutustegelane Henrik Normann (41), keda paljud teavad teleseriaalist “Vanad ja kobedad” ning praegu TV 3 eetris jooksvast sketšisaatest “Faktuaalne kaamera”, pole ise kõige suurem televiisorivaataja.  Kui aga vaba aega olema juhtub, siis on Henrikul üks kindel seriaal, mida ta alati vaadata armastab. Kes on Henriku lemmiknäitlejad ja millist seriaali ta vaadata armastab? Buduaar uuris järele.  

Kaks korda abielus olnud tuntud näitleja ja meelelahutustegelane Henrik Normann (41), keda paljud teavad teleseriaalist “Vanad ja kobedad” ning praegu TV 3 eetris jooksvast sketšisaatest “Faktuaalne kaamera”, pole ise kõige suurem televiisorivaataja. 

Kui aga vaba aega olema juhtub, siis on Henrikul üks kindel seriaal, mida ta alati vaadata armastab. Kes on Henriku lemmiknäitlejad ja millist seriaali ta vaadata armastab? Buduaar uuris järele.

“Kuna olen erinevate tööprojektidega pidevalt hõivatud, siis on raske leida aega, et isegi seriaali, mis mulle muidu väga meeldiks, järjepidevalt vaadata. Vahel ikka satun mõnda huvitavat osa mingist seriaalist vaatama, aga see on ka kõik. Läheb nädal või kaks mööda ja kui uuesti sama seriaali peale satun, on seal kõik vahepeal nii palju muutunud, et midagi enam aru ei saa ja kaobki huvi edasi vaadata,” naerab Henrik, kes küll ise on kõigile eestlastele tuntud kui telenäitleja ja showmees, et ise ta televiisori ette väga ei jõuagi.

Mis aga puutub Henriku lemmikseriaali, siis selleks on ka paljude teiste eestlaste lemmik… . “Kui mul pole just lavaproovi ega mõnda muud kogu õhtut hõlmavat tööprojekti käsil, siis vaatan alati hea meelega seriaali “Dr. House”. Mulle tohutult meeldib peaosatäitja Hugh Laurie, ta on väga omanäoline ja sobib oma rolli ideaalselt,” kommenteerib Henrik.

Karin Karu