Uskumatu! Ööklubiärimees Sten-Erik Jantsonil on üle 200 paari valgeid tosse

Uskumatu! Ööklubiärimees Sten-Erik Jantsonil on üle 200 paari valgeid tosse

Edukas ööklubiärimees Sten-Erik Jantson (28), kes  hiljuti koos sõbraga veel ühe peopaiga enda omandusse soetas, on totaalne valge tossu fänn ja kannab oma lemmikuid iga riietusega. Mehel on neid lausa mitusada paari ja isegi ülikonnaga kannab ta sageli oma lemmiktosse.

Edukas ööklubiärimees Sten-Erik Jantson (28), kes  hiljuti koos sõbraga veel ühe peopaiga enda omandusse soetas, on totaalne valge tossu fänn ja kannab oma lemmikuid iga riietusega. Mehel on neid lausa mitusada paari ja isegi ülikonnaga ei pelga ta jalga panna valgeid spordijalatseid.

Miks on Stenil vaja omada nii meeletut tossude kollektsiooni ja kust ta neid üldse hangib? “Jah, mul on tossude vastu nõrkus tõesti, neid on mul lausa mitusada,” naerab Sten ja lisab:”Iga paari kuu tagant läheb ikka kümmekond paari vahetusse ka ja ostmas käin neid ikka Ameerikast. Mul on ka oma kindel lemmik-mudel ketse, milleks on Air Force 1. Neid tosse on mul aastatega arvatavasti umbes saja paari ringis jalast läbi käinud ja ostan neid Eestist Nike’i esinduskauplustest või Sportlanditest,” räägib Sten oma tossude kollektsioonist suure õhinaga.

Kuid miks just tossud ja kas tõesti kõik vaid ühte värvi? “Minu tossude kollektsioonis valitseb tõesti valge värv. Miks ma tosse kannan? Sest need on mugavad ja samas teatud mudelid on ju ka väga stiilsed ja esinduslikud! Kannan isegi ülikonnaga Air Force 1,” ei näe Sten-Erik selles midagi imelikku kui mees ülikonnaga hästiistuvaid valgeid tosse kannab.

Lisaks suurele tossude kollektsioonile on Sten’i kodus tehtud ruumi ja suhteliselt suurele kingakollektsioonile. “Kingi on mul umbes kolmekümne ringis ja neid võib minu jalas ka ikka päris tihti näha näha,” tunnistab Sten, et ta pole sugugi vaid valgeid tosse kandev noormees.

Allpool on väljatoodud ka pilt, kus on näha väikest osa Steni tossukollektsioonist.

Karin Karu