USKUMATU PÕHJUS! Moslemitest vanemad tapsid oma 19aastase tütre

Moslemitest vanemad, kes tapsid oma 19aastase tütre, sest nad ei kiitnud heaks viimase sekspartnerit, mõisteti eluks ajaks vangi. 

Moslemitest vanemad, kes tapsid oma 19aastase tütre, sest nad ei kiitnud heaks viimase sekspartnerit, mõisteti eluks ajaks vangi. 

Azadullah ja Shazia tapsid oma tütre Lareeb Khani perekonna au nimel – vanemad kartsid, et kui suguvõsa teised liikmed kuulevad, et nende tütar magas mehega, keda nemad polnud heaks kiitnud, häbistab see tervet perekonda.

Isa ründas oma tütart keset ööd ning asus teda kägistama, samal ajal vaatas ohvri ema Shazia mehe tegevust pealt. Paarike transportis tütre surnukeha korterist välja vanaema ratastooli kasutades ning seejärel sõideti kõrvalisse piirkonda, et surnukehast lõplikult vabaneda. 

Vanemad olid vahetult enne intsidenti teada saanud oma tütre suhtest 23aastase noormehe Raheeliga. Noored jäid vahele, sest politsei tõi 19aastase Lareebi koju hoiatuskirja, kus väideti, et neiu olevat proovinud poest kondoome varastada. 

The Metro andmetel ütles pereema, et ei takistanud meest tütre tapmisel, kuna ka tema ise tundis oma abikaasa ees hirmu. 

Kohtunik ütles istungil järgmist: “Te kartsite, et teid mõistetakse sellepärast hukka, et teie tütar noormehega salajases intiimsuhtes oli. See oli teie arvates oma tütre tapmiseks piisav põhjus. Ükski naine ei saa olla nii nõrk, et ta vaatab viis minutit pealt, kuidas tema tütrelt elu võetakse.”

Kohtuistung leidis aset Saksamaal Darmstadtis.

her.ie