USKUMATU: SA EI USU, mida Taylor Swift sööb

USKUMATU: SA EI USU, mida Taylor Swift sööb

Ühest küljest on Hollywoodi kuulsused täpselt samasugused inimesed nagu kõik teised, ent mõningasel määral on nende elu siiski erinev. Hollywoodi naised peavad oma välimusele suurt rõhku panema, sest nende jaoks on see niiöelda müügiartikkel ning sellest lähtuvalt hoitakse ka oma figuuri nimel kinni üsnagi rangetest toitumiskavadest.

Ühest küljest on Hollywoodi kuulsused täpselt samasugused inimesed nagu kõik teised, ent mõningal määral on nende elu siiski erinev. Hollywoodi naised peavad oma välimusele suurt rõhku panema, sest nende jaoks on see nii-öelda müügiartikkel ning sellest lähtuvalt hoitakse ka oma figuuri nimel kinni üsnagi rangetest toitumiskavadest.

Nüüd aga selgub, et modelliliku kehaehitusega popstaar Taylor Swift, kes on muuseas juba teist aastat järjest maailmas enim raha teeniv muusik, sööb seda, mida hing ihaldab.

Nimelt on Taylor andnud sisse kindla korralduse, et iga kord, kui tal on kontsert, peab tagaruumides olema kindel menüü, mis sisaldab järgevaid tooteid: makaronid juustuga, Twizzleri kommid, Starbucksi kohv ja Ben & Jerry’s jäätis.

Allikas: hollywoodlife