USKUMATU TÄHELEND: KRIMINAALIST SAI kuum modell

Seda kust kellegi tähetee alguse saab, ei või iial ette teada. Kui väga sageli värbatakse modelle tänavalt, siis vahel tuleb ette ka ebatüüpilisi olukordi, kus potensiaalne talent köidab tähelepanu näiteks hoopis vanglatrellide tagant.

Seda, kust kellegi tähelend alguse saab, ei või iial ette teada. Kui väga sageli värvatakse modelle tänavalt, siis vahel tuleb ette ka ebatüüpilisi olukordi, kus potentsiaalne talent köidab tähelepanu näiteks hoopis vanglatrellide tagant.

2014. aastal sattus meedia huviorbiiti California kriminaal, 30aastane Jeremy Meeks. Peale seda, kui Stocktoni politseijaoskonna Facebooki-lehel tema pilti jagati, puges mees arvatavasti nii mõnegi naise südamesse ning pani modelliagendid üllatusest ahhetama. Toona kogus mehe pilt Facebookis 3000 jagamist, üle 10 000 kommentaari ning koguni 33 000 meeldimist. Tänaseks on nägus vang oma aja ära istunud ning vabadusse pääsedes ootas teda ees leping modelli- ja talendiotsimisfirma White Cross Management’iga. Arvatavasti mees oma kätt enam kuritegevusega siduma ei pea, kui siis ehk üksnes filmirollis, kuna kuuldavasti pidavat mehel juba ka filmileping taskus olema.

Tundub, et vahel tõepoolest võib elu ise olla see kõige ootamatuma süžeega film.