Uudiseid laiast maailmast: Angelina avameelselt

Esimest korda kirjeldab Angelina Jolie üldsusele, mis juhtus tema ja Brad Pitti vahel, filmi „Mr & Mrs. Smith” võtete ajal. Jolie väidab, et tal ei ole kunagi olnud tahlikku kavatsust lõhkuda Brad Pitti abielu Jennifer Anistoniga.

Liis Toome

(London)

Esimest korda kirjeldab Angelina Jolie üldsusele, mis juhtus tema ja Brad Pitti vahel, filmi „Mr & Mrs. Smith” võtete ajal. Jolie väidab, et tal ei ole kunagi olnud tahlikku kavatsust lõhkuda Brad Pitti abielu Jennifer Anistoniga.

Angelina kohtas Pitti 2003. aastal. „Ma ei teadnud täpselt, kus Brad oma eraeluga oli. Aga oli selge, et ta oli koos oma parima sõbraga, keda ta armastab ja austab”,  ütles Jolie jaanuaris Voguele.

 “Ma arvan, et me mõlemad elasime väga täisväärtuslikku elu. Olime küll viimased kaks inimest, kes oleksid suhet otsinud. Mina kindasti ei otsinud. Olin üsna rahul üksikema rolliga. Aga Brad oli suur üllatus mulle. Meedia põhjal olid mul tekkinud temast teatud eelarvamused nagu vist enamus inimestel”, kirjeldab Angelina kohtumist oma kallimaga.

“Ma arvan, et filmi tõttu leidsime selle kummalise sõpruse ja partnerlussuhte, sest see juhtus nii äkki. Paari kuu möödudes ma avastasin, et Issake, ma ei jõua ära oodata, millal saan jälle tööle minna ning temaga kohtuda. Leidsime, et kõik, mis me koos teeme, on väga nauditav – see oli tõeline tiimitöö. Meist lihtsalt sai selline paar.”

Suhet ei plaaninud nad kohe alguses. Jolie ütleb, et see võttis aega kuni filmimise lõpuni, kuni mõlemad avastasid, et see võib olla ka midagi enamat. ”Aga me mõlemad teadsime, et reaalselt on see suur asi ja see tähendab mõlema jaoks võtta vastu olulisi otsuseid ”, nendib siiski Angelina.

Angelina ja Brad jäid “väga,v äga headeks sõprades” ajal,  mil film sai valmis 2004. aastal, kuni muutus millekski enamaks ja lõppes Pitti ning Anistoni väljakuulutatud lahutusega jaanuaris 2005.

Angelina ütles, et see aeg, mis ta veetis Pitti tundma õppides, ei olnud nii huvitav, kui enamus inimesi tahaksid uskuda: ”Me veetsime palju aega mõtliskledes, mõeldes ja arutades, mida me mõlemad elult tahame ning me avastasime, et me tahame väga sarnaseid asju. Me jätkasime suhtlemist ja saime headeks sõpradeks pikaks ajaks. Ja siis elu arenes sinnamaani, kus me võiks olla koos. Tundus, et see on midagi, mida me võiksime teha ja ka peaksime tegema.”

Fakt oli see, et tema poeg Maddox, kes on praegu 5-aastane, aitas asja paika panna (Jolie ja Pitt on samuti vanemad Zaharale, kes on pea kahe aastane ning nende ühisele lapsele Shilohile, kes on 6 kuune).

“Ühel paeval Maddox lihtsalt ütles Bradile Issi”, lausub Jolie.  “See oli imeline – me mängisime autodega hotellitoa põrandal ja me mõlemad kuulsime seda, kuid ei öelnud midagi. Lihtsalt vaatasime teineteist. Sellest päevast peale otsustasime, et peaksime olema kui perekond.”

Jolie lisab veel, et ta sooviks kohtuda Anistoniga, aga see peaks olema tema otsus ja ta austaks seda väga.

Pitt ütles, et tema ja Jolie ei abiellu enne, kui kõik paarid saavad legaalselt abielluda. Jolie nõustus, et tanu alla saada ei ole tema jaoks eesmärk.
“Me mõlemad oleme enne abielus olnud, seega ei ole see abielu, mis kedagi koos hoiab. Me oleme legaalselt seotud meie lastega, mitte omavahel ja ma arvan, et see on tähtsaim”, lausub Jolie.