UUENDUSED FACEBOOKIS: nüüd läheb põnevaks!

UUENDUSED FACEBOOKIS: nüüd läheb põnevaks!

Facebook tegi läbi uuenduskuuri, mida oodati pikisilmi juba ammu! Nimelt saab nüüd lisaks “like” nupule valida ka “Love”, “Haha,” “Wow”, “Sad” ja “Angry” vahel. Paraku “dislike” valikut ei tulnud ja suure tõenäosusega ei juhtu seda ka tulevikus.

Facebook tegi läbi uuenduskuuri, mida oodati pikisilmi juba ammu! Nimelt saab nüüd lisaks “Like” nupule valida ka “Love”, “Haha,” “Wow”, “Sad” ja “Angry” vahel. Paraku “Dislike” valikut ei tulnud ja suure tõenäosusega ei juhtu seda ka tulevikus.

Facebooki üks programmeerijatest, Tom Alison, kes on käesolevate uuenduste väljatöötamisega otseselt seotud, kommenteerib muudatusi nii: “See on alles algus. Me vaatame, kuidas inimesed uutele valikutele reageerivad ja arendused toimuvad johtuvalt Facebooki kasutajate soovidest ja vajadustest. Praeguseni oli suurim mure see, et kui keegi postitas midagi kurba, siis on loomulik, et sellele “Like” panna on ebasobiv. Nüüd saab kasutada erinevaid valikuid ja igale postitusele peaks olema sobiv variant. Seda, kas kõik need valikud, mis nüüd kasutusele läksid, ka tulevikus alles jäävad, näitab aeg. Oleneb, kuidas ja milliseid kõige rohkem kasutama hakatakse,” tõdeb mees.

Valikute kasutamine on lihtne – minnes “Like” või siis “Meeldib” valikule, ilmuvad ekraanile ka teised valikud ja sealt saabki valida täpselt sellise emotsiooni, mida sa soovid.

Kuidas sinule Facebooki uuendus meeldib?

Allikas: buzzfeed.com