Uues Buduaaris: seksieri, ilu, mood ja rohkelt staare

26 kommentaari
Uues Buduaaris: seksieri, ilu, mood ja rohkelt staare

Lähipäevil Sinu postkasti ja üle Eesti müügile jõudev suvine Buduaar võtab endale taas Eesti suurima naisteajakirja tiitli, sest meie 292-leheküljelise ajakirja kaante vahele mahub lugusid ja infot kõige kohta, mis naistele huvi pakub.

Lähipäevil Sinu postkasti ja üle Eesti müügile jõudev suvine Buduaar võtab endale taas Eesti suurima naisteajakirja tiitli, sest meie 292-leheküljelise ajakirja
kaante vahele mahub lugusid ja infot kõige kohta, mis naistele huvi pakub.

Sind ootab enam kui 40 lehekülge iluteemasid ja meigiseeriaid- räägime sellest, kuidas end suvel jumestada, kuidas veekindlat meiki teha ning milline huulepulk sulle sobib. Vaatame üle selle suve ehtetrendid ning õpetame sind tegema lihtsaid ja kauneid soenguid. Kes kiirustab bikiinivormi saama, see leiab  palju lugemist uuest Buduaarist- räägime erinevatest trimmivatest ja lihaseid treenivatest protseduuridest ning loomulikult sellest, kuidas karvadest priiks saada.

Buduaari moeosa tutvustab maailmakuulsate brändide naiste ja meeste suvetrende, samuti vaatame, millised bikiinid on moes. Buduaari meigi- ja moeseeria on teinud mainekas itaalia fotograaf Filippo Caroti. Filippo tehtud on ka meie kaanestaari Karolin Kuusiku pildiseeria. Kaanelugu soovitame lugeda kõikidel, kes tahad stiili- ja moenõu saada ning Eesti esistilisti Karolini tegemistega kursis olla.  Lisaks leiad ajakirjast ülevaate bikiini- ja golfimoest.  Buduaari soengugaleriis on Ithaka Maria, retrogalerii staar on põneva minevikuga Marju Marynel Kuut. Selles numbris piilume kauni laulja Inese ehtelaekasse ning tutvustame sulle lähemalt Piret Järvise stiili. Lisaks pakume sulle huvitavat lugemist kaalulangetamise kohta ning räägime naiste kompleksidest, mis segavad neid end ilusana tundmast. Neile, keda huvitab oma sisemaailm, pakub õpetust meie sissejuhatus meditatsiooni. Suvenumbri kompuks on armastatud fotograaf Indrek Galetin.
Buduaari Seksieris on mitu põnevat teemat, mida seni meedias vähe kajastatud- räägime swingimisest, kui paarikeste lemmik seksimängust, õpetame deep throati tegema, vaatame üle põnevad seksimänguasjad, räägime orgasmist ning uurime, milline on erinevus mehe ja naise esimese seksi vahel.
Buduaari mahukas shopingulisa annab sulle ülevaate moekaupadest ja ilutoodetest, mida tasub sel suvel Eestist osta.

Buduaar on müügil kõikidest hästivarustatud lehepunktides. Kui soovid ajakirja koju tellida, siis saad oma tellimuse vormistada SIIN.

Vaata ajakirja teemade ülevaadet: