Uus B-Turg: sina küsisid, meie vastasime!

Uus B-Turg: sina küsisid, meie vastasime!

Tere, hea B-Turu rahvas, siin on vastused teie postitatud küsimustele Buduaar.ee lehel. Enne kui  neid lugema asute, tutvuge ka värskemate uuendustega, mis on eile-täna aset leidnud uue platvormiga B-Turul ja millest suur osa on teostatud just teie palvel või nõuandena. Selleks, et pidevate uuendustega kursis olla, avasime Foorumis eraldi teema. Kui aga tahad isiklikult vastust oma küsimustele, siis ära jäta küsimust foorumisse või mõne uudise kommentaariks, vaid saada see aadressile bturg@buduaar.ee, sest toimkond reageerib sel viisil kõige kiiremini. Foorumiteema, mis valgustab ka uuenduste osas, leiad SIIT.  

Tere, hea B-Turu rahvas, siin on vastused teie postitatud küsimustele Buduaar.ee lehel. Enne kui  neid lugema asute, tutvuge ka värskemate uuendustega, mis on eile-täna aset leidnud uue platvormiga B-Turul ja millest suur osa on teostatud just teie palvel või nõuandena. Selleks, et pidevate uuendustega kursis olla, avasime Foorumis eraldi teema. Kui aga tahad isiklikult vastust oma küsimustele, siis ära jäta küsimust foorumisse või mõne uudise kommentaariks, vaid saada see aadressile bturg@buduaar.ee, sest toimkond reageerib sel viisil kõige kiiremini. Foorumiteema, mis valgustab ka uuenduste osas, leiad SIIT.

 

Siit tulevad vastused teie Buduaar.ee lehele postitatud küsimustele:

 

Gertsss: Minule ka ei meeldi väga see uus b-turg . Minu osad kuulutused on kadunud ?!!!

Buduaar: Kadunud saavad olla vaid need kuulutused, mis on olnud juba vähemalt 3 kuud aegunud või mitteaktiivsed. Kui tõesti on kadunud mõni värskem kuulutus, siis palun kirjuta bturg@buduaar.ee ja otsime selle üles. Ükski info ära kustunud ei ole. Kui puudu on mõni pilt, siis neid tõstetakse veel ümber ja paari päeva jooksul jõuavad kõik pildid kohale. 

 

Nora:  Olen väga pahane. Kuulutused löödi lahku ja jäi ainult üks pilt alles. Mul pole arvutis ka enam oma asjade pilte mis ma müüki olin pannud ega võimalust kasutada lähiajal digikat. Ja ühtegi hoiatavat kirja ei saadetud, et nii tehakse. Kirjutasin ka budu info mailil aga keegi pole suvatsenud mulle vastatagi. Pluss siis kõik muu segadus. Võiks ikka enne ju küsida , et kas keegi üldse sooviks uuendusi ja milliseid ja selliseid asju peaks ette teatama. Väga väga nõme

Buduaar: alles  jäid kõik pildid, sa näed neid enda konto alt ( kui paned otsingusse nt oma nime). Buduaari infomaililt on kõikidele kirjadele vastatud. Kui sa tõesti pole vastust saanud, siis saada kiri uuesti aadressile bturg@buduaar.ee. Täpsustuseks, et selliseid lahendusi, mida uus turg pakub, on kasutajate ja ostjate poolt väga palju soovitud, iga nädal on tulnud mitu kirja, et miks ei saa BTurul otsida erinevaid pakkumisi ja sorteerida pakkumisi, sest uued ostjad ei suuda sadade müüjate kaupa pakkumisi otsida erinevatest kataloogidest. Soovist tõsta müüjate müüki sai ka turu platvorm ümber tehtud. Et tooteid saaks otsida erineval viisil ja ka nt vene keeles, mis hakkab olema võimalik lähitulevikus, siis on selline pakkumiste lahtitõstmine kahjuks hädavajalik. Jah, me oleks võinud ette teatada, aga samas, mis see väga muutnud oleks, sest ega mingit eeltööd poleks nagunii saanud ette ära teha, kuna turg muutub iga päev. 


Chiara: Küsimus selline: kuna on hulgim pilte ( ehk nüüd siis kuulutusi)ja ühest tootest mitu pilti,mis käik laiali paisatud, siis kas on võimalik neid ka liigutada / tõsta õigesse kohta???? Kas ma pean tõesti hakkama kõike kustutama ning otsast peale tegema?? Seda ma küll ei viitsi:(

Buduaar: Pildid tõsteti kõik eraldi ja nüüd ongi müüjatel vaja teha see töö ära, et kustuada need pildid ära, mida pole vaja, ja tõsta ühe konto peale kokku pildid samast tootest. Neid programmisiseselt teha ei saa, st tuleb ikkagi ise lisada need pildid.


Margit92: Eelmisel nädalal panin oma kuulutust esilehele,inimesed jätsid koomentaare või jalje. Ja nüüd see kõik kadus ära…Maksin raha selle eest!!!

Buduaar: Jäljed peaks nüüd tagasi olema, st üle on toodud vanast programmist kõik need postitused, mis olid kirjutatud “jätan jälje” või midagi muud sarnast. Kuna jäljejätmise süsteem on nüüd uus ( st ei pane enam kommentaariks vaid vajutad nuppu ja kõik lemmikud salvestuvad su konto all), siis peagi tõstetakse ümber ka vanad “jäljed”- prioriteet nr1 oli tõsta ümber pakkumised ja pildid ja jälgedeni jõuame ka varsti.  Lisaks saab uuel platvormil vaadata mugavalt kõiki oma lemmikmüüjaid, lemmikpakkumisi, lemmikkaubamaju ja peagi lisandub ka võimalus näha seda, kelle lemmikute hulka sa ise kuulud.


(((A))): Minu soov oleks, et tuleks tagasi minu müügikaust, ma ei hakka ometi üle 600 asja uuesti uuendama, hetkel enamus mu pilte nagunii kadunud!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Buduaar: Kaustu on võimalik uuesti tekitada, aga tooted tuleb kahjuks ise nendesse kaustadesse tõsta. Kui sul on tõesti  üle 600 toote, siis kirjuta palun bturg@buduaar.ee oma murest ja loodetavsti saabad programmeerijad sinu asju eraldi aidata tõsta. Aga jah, kataloogidesse peab siiski ise tõstma ja vajaliku info toodetele juurde lisama ( suurus, kogus, värvus jm).


Sigrid:  Ka küsimus, et kuhu kadusid saadetud kirjad? Ja miks ei ole minu kuulutust tagasi üles pandud, kuigi kirjutasin, et oleks vaja tagasi lisada (ei olnud aktiive, sest ei saanud aktiveerida, kuna siis muudeti b-turgu ümber). 

Buduaar: Kirjade saatmist ei ole üldse puututud, kui seal on midagi kadunud, siis peab isiklikult sinu asju vaatama. Kirjuta adminile. Samuti ei leidnud praegu siia lisatud kasutajanime Sigrid kaudu sinu kontot või probleemi, palun kirjuta otse adminile bturg@buduaar.ee. 

 

ksillu: Jõudu uuele turule, pole nii hull midagi! Tahaks, et: 1) kui 4 pilti on lisatud, saaks enne järgmist etappi nende järjekorda muuta! 2) Iga etapi all võiks olla nupuke “salvesta” (nt kui on vaja juba olemasolevat kuulutust muuta, siis ei peaks edasi/tagasi litsuma ja asjad ikka ära salvestaksid. 3) Enda kuulutust ise vaadates peaks olema nupuke “muuda!” Aitäh.

Buduaar: aitäh, 1) kahjuks ei saa praegu piltide järjekorda muudmoodi muuta kui et kustutad ühe eest ära ja lisad siis selles järjekorras, nagu soovid, et neid kuvataks. Arenduse käigus u 2 kuu pärast saab ka see asi võimalikuks. 2) see nupuke peaks eilsest juba olemas olema ja ei pea sugugi läbi tegema igat sammu, et midagi muuta pakkumise all. 3) selle ettepaneku andsime programmeerijatele ja loodetavasti see tehaks lähiajal valmis


friiza: Kahju et hea kuulutuste portaali ära rikkusite. Iga pilt on nüüd eraldi kuulutus – väga loll mõte. Loobusin kasutamast igatahes BT. Kahju, enne vaatasin päris palju kuulutusi läbi, nüüd enam küll ei ole aega kõiki läbi lapata. Ja ise ka enam oma kuulutusi ei uuenda, et teadetele vasta.. Näha on, et inimesed lahkuvad siit – enne sain pea iga päev 1-2 kirja klientidelt, nüüd on vaikus juba tükk aega..

Buduaar: meil küll pole infot, et inimesed lahkuks. Eks loomulikult võtab nii ostjatel kui müüjatel aega uue formaadiga harjumine, aga enamus inimesi on siiski kohanemisvõimelised ja saavad kindlasti sellega hakkama. Nagu on korduvalt ka öeldud, siis see, et iga pilt on eraldi kuulutus, on igati kasulik just müüjatele, sest siis leiab neid otsingutest ja on parem ka sorteerida. Enamus ostjaid siiski ei huvita, kes on müüja, st ta ei soovi müüjate kaupa pakkumisi vaadata, vaid ta soovib leida konkreetset asja.


Kats: Ja kuhu on kadunud minu kuulutusega koos üle 500 kommentaari?:( Kuidas nüüd siis huvilised mind üles leiavad? Väga pettunud buduaaris!

Buduaar: Kas sa pead silmas kommentaare oma pakkumiste alla? Need on hetkel veel kõik sinu ühe pakkumise all ( kahjuks ei olnud võimalik neid peale lahkutõstmist iga pakkumise alla eraldi panna), aga õige pea liiguvad need iga kasutaja alla eraldi kommentaarideks, ning need, kes jätsid sinu lehele jälje, hakkavad alates homsest nägema kõiki oma jälgi enda konto all siin: http://buduaar.ee/Turg/Kasutaja/lemmikud/-H-: kuhu kadusid saadetud teated ??

Buduaar: Teated on kõik alles, kui küsimus on kommentaarides, siis sellele on vastus eelmise küsimuse järel.


Panda: Olen eelnevatega täielikult nõus. Ei ole minagi rahul, eelmine sobis ideaalselt, kuna kui inimene tegi kuulutuse lisas sinna nii palju pilte, kui soovis ja kõik olid ühes kohas, nüüd, kui inimene teeb ühe kuulutuse peab ta näiteks informatsiooni alla lisama nagi.ee albumi, kus on need pildid mugavalt ühes kohas. Eelnevalt sai pilti alla kommentaare lisada, aga nüüd läheb selle pildi kommentaar pealkirjaks. Mul oli endal mõned väga vajalikud leheküljed ära salvestatud, mis nüüd uue kujunduse tõttu ära kadusid.

Buduaar: loodetavasti saad sa homsest kõik oma vajalikud lehed kätte, kui oled jätnud jälgi teiste lehtedele. Ka nüüd saab pildi alla kommentaare lisada, ükski pildi alla pandav kommentaar ei lähe pealkirjaks. Kui sul läheb pealkirjaks, järelikult teed sa midagi valesti- küsi abi bturg@buduaar.ee


surfgirl: ei meeldi ka uus buduaar,liiga keeruline ja enne oli PALJU MUGAVAM,enam ei viitsi külastadagi seda lehte ,sest küik nii korrapäratu,lihtsamaks te asja küll ei teinud

Buduaar: leht on praegu veel korrapäratu, sest osad kasutajad on oma pakkumised ümber teinud ja osad ei ole. Kui kõik on ilusti korda tehtud ja loobujad ära kustutatud, siis läheb kindlasti kõik palju süsteemsemaks. Lisaks on väga palju uusi lahedaid lahendusi tulemas, mida aga ei saa enne üles panna, kui põhiplatvorm on paigas.  


areelia: kuulutuse pildid osad kaduma läinud täiesti .. oleks võinud jääda ikka vana süsteemi järgi see et kaust ka kasutas olevad asjad.. praegu on nii et kui paned otsingusse midagi siis kuvab vastusena mingi 100 pilti mis tehtud yhest samast asjast yhe inimese poolt. täesti tyytu..!!!

Buduaar: otsing ei tööta korrektselt enne kui on suurem osa kuulutusi uuendatud uue turu aluste järgi, see võtab natuke kahjuks aega. Osad pildid võivad olla ka üle toomata veel, aga kaduma mingit infot ei lähe, kui kasutaja meiega suhtleb. KOkkuvõttes on oluline teada, et kõik probleemid on lahendatavad, aga nendest tuleb otse rääkida meiega. Foorumisse postitamisest vms ei ole kasu, sest meil on vaja aitamiseks konkreetset infot ja kontakti müüjaga.


neiu: Kuulutusse lisatud pildid on praegu päris ebamugavalt kuvatud – võiksid suht sarnaselt ju olla nagu enne. Lisaks on arusaamatu: kui kommenteerin kellegi kuulutust ja ta mulle vastab, kas mulle tuleb ka teade? Võiks igatahes ;)

Buduaar: Täna veel ei tule, aga paari päeva jooksul hakkab tulema ka teade.


marle: Mulle on ka jäänud segaseks, kuhu need uuendatud kuulutused jõuavad, ise ma neid küll ei näe kuskil ja arvatavasti siis teised ka. Te oleksite võinud oma uuendustest kõigepealt teada anda ja teha uuringut, kas me seda üldse tahame? Ja positiivsed kommentaarid olid selle portaali eeliseks ja peaksid siis kuuluma iga kuulutuse alla, mitte ma ei peaks neid otsima portaali alt.

Buduaar: See info tuleb otsingusse + viimati uuendatud ja viimati lisatud kuulutuste alla siin http://buduaar.ee/Turg/Kuulutused/kuulutused/ ja siin http://buduaar.ee/Turg/Kuulutused/viimased/ 


õhtutäht: Tere! Kurdan siin juba täna kolmandat korda. Olen tegelenud oma laiali puistatud albumi kuulutusteks muutmisega juba kolmandat päeva (vabadel hetkedel. See on tõesti väga suur töö. Kuulutuse valmimiseks peab läbima mitu lehekülge, mis hetkel küll aeglaselt avanevad (muidu mul internet normaalne). Eriti hämmastab mind see, et valmis kujul on olemas juba asukoht (Harjumaa) ja see deposiidi tasu. Miks siis jälle eeldatakse, et kogu Eesti Harjumaale kogunenud on ja mujal mõõgiga ei tegeletagi. See on automaatne ja kui meelestläheb. Hakka jälle otsast peale. Kas see üldse on nii oluline, kus keegi elab? Siiamaani on ikka suheldes selgunud ja asjad kokku lepitud, kas postiga saatmises või käest kätte müügis.

Buduaar: Praeguseks peab olema lehe kiirus taas normaalne, sest mahukamad uuendused on tehtud. Kui kuulutust muudad, ei pea kõiki lehekülgi läbima- seal, kus teed muutuse, saad kohe selle ära salvestada ja järgmise toote võtta. See koht Harjumaa on kohe maha minemas või juba läinud, see oli tõesti häiriv, sest tihti jäi automaatseks valikuks. Elukoht on oluline ostjale, kes saab siis otsustada, kas ta tahaks nt ise tulla toodet vaatama või mis transporti kasutada.

 

Brimadonna: Tagasiside all ei ole nähtav enam ükski eelnevalt antud positiivne kommentaar. Kas pean endausaldusväärsust jälle nullist ksvatama hakkama? Albumisüsteem oli teie keskkonna tugev eelis teiste müügikeskkondade (soov,perekool, osta). Kahju, et selle ära kaotasite ja nüüd igat hilpu eraldi kuulutama-müüma peab või kasutama selleks teisi albumikeskkondi. Teadetesüsteemi võiksite ka parandada, muutes see rohkem e-posti sarnaseks ehk et saaks kirjadele vastata ja oleks ühe kirja sisu koos ajalooga selle sama kirja all nähtav, mitte kõik teated samal teemal ja sama isikuga eraldi + veel saadetavad teated kuskil eraldi. Kuulutused on ka eraldi praegu väga segased ja raskesti loetavad. Kujundust võiks disainida veel. Ennem oli mul jäetud mitmete müüjate kuulutuste juurde nn. jäljed. Kas need kadusid nüüd lõplikult ja peab oma lemmikmüüjaid/ silma jäänud kuulutusi hakkama jälle nagu nõela heinakuhjast otsima (kahjuks ju ei mäleta enam kõigi kasutajanimesid vms)?

Buduaar: Albumi lahendus on üles minemas lähipäevil, aga kahjuks tuleb siiski ise tõsta oma tooted albumisse ja panna sellele pealkiri. Kirjade süsteem on täiendamisel, aga u kuu pärast, kui turu uuendused on tehtud. Jäljed on lähipäevil tagasi ja eriti mugaval kujul, neid saab ka kergesti eemaldada. Jälgi saab jätta nii müüjale, albumile kui pakkumisele. Vanad jäljed taastuvad siiski müüjapõhiselt.


Kaits: Tere! Vabandage, aga ei ole selle uue buduaariga enam üldse rahul, sest mitte midagi ei leia enem üles ning siin käimine on üks raske ettevõtmine. Mul oli pandud palju kaustu lemmikute alla google chrome-s ning nüüd neid kaustu enam ei aksepteeri ja ma tõesti ei jaksa tervet buduaari läbi kammida, et leida üles need asjad, mida osta soovisin. :(

Buduaar: Google Chrome’i kaustade osas kahjuks ei saa tõesti aidata, sest nüüd on kõik pakkumised ja müüjad oma  http-ga.  Kui väga on vaja mõnda linki taastada, siis saame käsitsi seda otsida, et mis on vana lingiga seotud olnud uus kasutaja link. Selleks palun saata  link ja info aadressile bturg@buduaar.ee


sassissiil: 1.Miks kirjadele otse vastata ei saa, peab backi kasutama. Ei saa küsimusest aru, kui jutt on kirjades, siis saab ju vastata, kui vajutad vasta nuppu

 2.Kuhu kadusid kuulutuste pildid. Ok mina laadisin uuesti, aga mis teevad need kellel on mitu mitu kuulutust ja mega palju pilte? 3.Häirib natuke see, et oleks nagu kaks buduaari, üks uus ja teine vana. Kas enda profiili vaatamist (et näeks jälje jätmisi sealt või neid keda mina iseloomustanud olen) saaks ka nö. uuele lehele ikoonina vms?

Buduaar:

1) Kirjadele saab ju otse vastata, kus ja mis backi sa kasutad, ei saa aru. Kirjale vastamiseks tuleb lihtsalt klikkida kirja juures VASTA nuppu. See, et kirjad oleks omavahel seotud, võtan natuke aega ja on uuenduste plaanis kirjas.

2) pildid ei ole kadunud, kui tänaseks veel mõni on puudu, siis palun kirjuta bturg@buduaar.ee

3) See profiil uuele lehele ikoonina panna on hea idee ja selle teeme kohe teoks. 

 

brangelina: Kõik minu uuemad kuulutused on lihtsalt kadunud! Alles jäänud ming 25% varem müüdavast kaubast.Palun selgitusi!

Buduaar: Meie andmetel ei ole sul kuulutused kadunud ( kui, siis vaid enam kui 3 kuud tagasi aedunud kuulutused) Kui sa neid ei leia, siis palun kirjuta bturg@buduaar.ee


hesione: Lootusetu, isegi kommentaar kaob poole kirjutamise pealt! Pole kunagi mõistnud, miks peab toimiva asja tuksi keerama. Miks te ei teinud taustauuringut, mis rahvale oleks uuendustes vastuvõetav ja mis mitte?Praegu on näha, et rahvas lahkub massiliselt. Ausalt ma laseks sellise “arendaja” oma palgalehelt kustutada, kes sellise kaose teeb. Hetkel on teist selline mulje jäänud, et rahva arvamus teid ei huvitagi, vastate heal juhul küsimustele, selle asemel, et tegutseda rahva alleshoidmise nimel.

Buduaar: Rahva arvamus huvitab meid väga ja viimased päevad oleme teinud väga palju muutusi just rahva soovist tulenevalt ning uuendusi on veel tulemas tänu kasutajatele. Eespool sai ka öeldud, et see on olnud väga paljude kasutajate soov, et nende pakkumised oleks selekteeritavad erinevate kategooriate all. Väike seltskond igapäevakauplejaid kindlasti tunnevad, et kõik on segaminie, aga samas uutele ostjatele see meeldib, sest and tulevad turule kindla soovida midagi osta ja nüüd ei pea nad enam kümneid või sadu kaustu läbi lappama vaid panevad soovitava toote otsingusse. 


G PFFFFF!: Nii paljud pildid on ära kadunud, kuulutuse avapilt on mingi suvaline ja tekstiga ei klapi. Kõik kuulutused tuleb uuesti üle vaadata ja pildid üles laadida. Ja nüüd kus kõik on eraldi on see kena mitme päeva töö :/ Ja kasutamine pole mitte harjumatu vaid jaburalt ebamugav :(

Buduaar: kuulutuse avapildi valis suvaliselt programm, selleks ongi vaja nüüd oma pakkumised üle käia, et ise vahetada pilte ja lisada vajalikku infot.


Krissu: Tere, mind aga häirib kohutavalt see, et olin endale salvestanud ära oma lemmik müüjate aadressid google chrome lemmikutesse. Nüüd on aga see kogumine aga täiesti mõttetu, sest ühtegi aadressit nendest ei leita. Iga kasutaja üks album kasvõi oleks võinud jääda ju sama aadressiga. Ei õppinud ju ka kõigi müüjate nimesid pähe, et nüüd neid tagantjärgi üles leiaks!

Buduaar: kõik keskkonda jäetud jäljed peaks olema praeguseks ajaks üle toodud, Google Chrome lingid kahjuks ei saa taastada, aga erandjuhul võib mõned lingid käsitsi välja otsida. Nendega saame tegelda siis, kui on tõesti hädavajalikud asjad kõik juba ellu viidud keskkonnas, so u nädala või kahe pärast. Kui sa ei leia pakkumisi üles, siis saada need lingid ja oma mure aadressile bturg@buduaar.ee


Kammu: Pole absoluutselt rahul selle uue süsteemiga. Tahtsite uuendusi siis oleks võinud lihtsalt üldpilti uuendada, natuke modernsemaks muuta, mitte muuta kogu süsteemi ennast. Poleks mul tehinguid pooleli siis ei tahakski siia tulla enam. Osad mu kuulutused on kadunud. Lisaks see, et saabunud teatele ei saa ma vastata sealt samast, vaid pean minema selle kasutaja profiilile ja siis seal valima, et saada teade. PALUN MUUTKE BUDUAAR ENDISEKS !!!!

Buduaar:kuulutused ei saa olla kadunud, need on lihtsalt lahku tõstetud. Kui tõesti ei leia, siis palun saada bturg@buduaar.ee täpsem info, millise asja kuulutus on kadunud. Teated muutuvad mugavamaks, aga kuu jooksul, mitte homme.


värvieemaldi: teil on kindlast mingi süsteem, kuidas saab jälgida buduaarituru inimestele liikuvust. Üks inimene polnud teateid lugenud- helistasin talle, et milles asi. Vastas, et midagi poolikuks ei jäänud ja ta ei tule enam siia. Lgp. juhtkond! Asi ei ole selles, et inimestel võtab aega muudatustega harjumine, asi on selles, et see uus keskkond ei kutsu enam siia ostma-müüma! Vana buduaari soovib tagasi 13 lk inimesi..kas see pole siis selge märk?

Buduaar: me oleme nõus, et see üleminek oli väga konarlik, aga tänaseks päevaks on siiski inimesed järjest rohkem harjuma hakanud ja rahulolevaid kirju uue keskkonna kohta tuleb aina rohkem. Vana kujundust tagasi ei tule, küll aga tuuakse lähema nädala jooksul üle päris palju vana turu põhimõtteid, mille kohta müüjad on kriitikat saatnud ja soovi avaldanud. Nt on peaegi olemas kaustade süsteem, mida saab ühe müüja lõikes mugavamalt lapata jne.


Kellu: Ka mina ei ole absoluutselt rahul selle nö. uue süsteemiga – täiesti ajuvaba! Lubasite küll et kuulutused kõik kannate üle aga mul kõik sassis nüüd ja kuulutusi puudu!!!!! Üldse ei meeldi see uus b-turg!!!!!!!

Buduaar: kuulutusi ei saa olla puudu, kui tõesti on, siis palun kirjuta bturg@buduaar.ee, et mis täpselt on puudu. Pakkumised on sassis seni, kuni müüja teeb need korda. See on tõesti päris töömahukas, aga me oleme kindlad, et see tasub end ära müüjale.


värvieemaldi: proovin siis neljandat korda- vabandan puuduvate tähtede pärast! Seda teksti kirjutades vajan ka prille… Ma ka ei saa aru, miks muutsite imehead süsteemi, mis oli vallutanud kõik teised naisteportaalid? Kuulutuste vaatamiste järgi on näha, et inimesed on siit lahkunud. Kui tegite seda rahalistel eesmärkidel, oleksite võinud lihtsalt hindasid tõsta. See oleks olnud oluliselt tulusam kui praegune variant. Minu küsimus siis- on mingi õhkõrn võimalus, et vana süsteem taastatakse?

Buduaar: kuulutuste vaatamise skript oli miskipärast lehel näidatava statistika tagant ära ja alles  kolmapäeva lõunast hakkas see näitama reaalseid vaatamisi. Just vaatasime ka turul tehtud kommentaaride arvu nädala 3 esimesel päeval ja müüjad olid saanud juba 10% rohkem kommentaare kui nädal tagasi samal ajal. Hinda me kindlasti ei soovi tõsta ja pigem on nüüd hinnad soodsamad, sest ka äriisikutele on kuulutuste lisamine tasuta. Tegu on siiski ainult sooviga tõsta turu müüjate müüki ja kui see turg saab nüüd müüjate abiga korda tehtud, siis tuleb ka müügikasv.


värvieemaldi: MA OLEN KOLM KODA OMA JUTTU SIIA KIRJUTANUD, VAHEPEAL AVASIN TEIST LEHTE, KUSTUS, SIIS MSNIS VILKUS- VAATASIN- JÄÄE KUSTUS..INGI NALI?

Buduaar: see ei ole küll kuidagi seotud Buduaari lehe uuendustega :)


kase Tere! Mul tekkis veel üks küsimus, nimelt proovisin oma kuulutusi uuendada, aga kuhu nad nüüd siis lähevad? Võtan valikust naised – riided ja ei mingeid minu kuulutusi? Kuidas see siis toimib?

Buduaar: Uuendatud kuulutused tulevad otsingus eelisjärjekorras esile + viimati uuendatud ja viimati lisatud kuulutuste alla siin http://buduaar.ee/Turg/Kuulutused/kuulutused/ ja siin http://buduaar.ee/Turg/Kuulutused/viimased/ 


Ellu: Tere taas! Saan aru, et uus süsteem vajab sissetöötamiseks aega. Aga mure selles, et ikoonid, mis uues kauplemiskeskonnas kenasti roosal taustal on jäävad piltidena segasteks (sinna tekkib küll ka seletav tekst aeg-ajalt) ja välja logimise ikoon on sageli puudu – mõnikord on ja siis jälle pole. Ka osad pildid on kaduma läinud. Mis nendest nüüd siis saab. Perekooli keskond uuendas ka oma kauplemise keskkonda, kuid see läks küll suhteliselt valutult. Hetkel tundub, et selline olukord halvab ostu-müügi pikemaks ajaks, kõik on sassis ja midagi ülesse ei leia. Tänan!

Buduaar: selgitav tekst peaks siiski kogu aeg ikooni juurde tulema ja ka välja logimise ikoon on siiani erinevatest brauseritest kontrollides mahtunud ekraanile. Kui sul see probleem kordub, siis saada oma brauseri info bturg@buduaar.ee-le. 


kase: Tere!Mille poolest peaks Buduaari arvates olema parem see , et igast asjast on eraldi kuulutus, kas tõesti on kellelgi aega kõiki lehti ja kuulutusi läbi vaadata? Sama ka müüjate puhul uuendamisega,iga kuulutus eraldi. Miks muuta üks lihtne ja toimiv süsteem nii kasutaja vaenulikuks? Kui mina ei taha sadu pilte läbi vaadata siis ilmselt on siin palju sarnaseid inimesi ehk ma ei osta enam ja ega ma ju ka ei müü enam? Teiseks, näen foorumis juba mitmendat korda lubadust,et kõikidele saadetakse mingi selgitav e-mail , mina pole seda küll siiani saanud. Millal see siis tulema peaks?

Buduaar: Eraldi kuulutused ongi seetõttu paremad, et ei ole vaja enam kõiki lehti läbi vaadata. Varem toimus ostmine juhuslikult, sest inimesed otsisid ja surfasid ringi, ning kui juhtusid millegi peale, mis meeldis, siis  ka ostsid. Nüüd lisaks niisama ringiuitamisele on võimalik ka otsinguid ja erinevaid teemakatalooge kasutada efektiivselt. Me oleme nõus, et alguses on praegu kasutajatel palju tööd teha ja kes tõesti hätta jääb, siis me võime aidata neid asju ümber teha. Aga kindlasti on selline  uus platvorm müüjatele rahateenimise mõttes kasulikum ja see vaev tasub end ära. Mis puudutab lubatud ekirja, siis üks kiri on saadetud, aga kirja saavad ikka need, kes on pannud enda profiilis linnukese sinna kohta, kust lubada Buduaaril endale e-maile saata. Teine kiri on minemas välja reedel, kus on täpne loetelu töödest, mis juba on turul tehtud ja mida veel on plaanis teha lähipäevadel. 


Liisu: Kas teadetega ka mingi uuendus ette võetakse?

Buduaar: jah, aga eelisjärjekorras on praegu kuulutused korda saada ja müüjate asjalikud ettepanekud seoses kuulutustega ja üleminekuga korda teha. Teadeteni jõuame u kuu aja pärast.


õhtutäht: Tere! Vanas keskkonnas sai valida viimati lisatud kuulutused (1, 2 3 päeva jooksul vüi nädala jooksul lisandunud kuulutused). Praegu ei leia ma sellist võimalust. See on küll probleem, sest ei ole ju mütet mingit konkreetset esest otsides seda ikka ja jälle vaadata. Tahaks ainult keskenduda värskelt lisatud kuulutustele. Tänan!

Buduaar: See koht on täiesti olemas ja asub turu lehel üleval infopaneelis eraldi pealkirjadena. Otselingid: http://buduaar.ee/Turg/Kuulutused/kuulutused/, http://buduaar.ee/Turg/Kuulutused/viimased/.

 

Loodetavasti said paljud küsimused vastuse.

Kõikidele ka kolm väikest meeldetuletust:

1) kui lisad uut pakkumist, siis ära unustada lisada ka avapilti. Praegu on päris palju pakkumisi ilma avapildida ( on lihtsalt B-Turu logo). Avapildi lisamine toimub 1 samm eespool lisapiltide üleslaadimise kohtast.

2) vaata, et sul oleks iga müüdava toote juures õige müügikogus, sest kui müügikogus läheb  nulli, siis ei saa enam ostjad seda osta. Kogus on sulle väga mugav ka seetõttu korrektsena lehel hoida, et  nii saab jälgida oma laovarusid. 

3) Nüüd on “jälje jätmiseks” eraldi süsteem, mida on väga mugav jälgida ja korrastada. Jälge saab jätta nii müüjal, kui konktreetsetele pakkumistele. Sinna on üle toodud ka sinu vanad “jäljed”.  Ära palun enam kirjuta kommentaare ” jätan jälje”.