Uus Buduaar Shopping toob trendikaima suve!

Uus Buduaar Shopping toob trendikaima suve!

Suvi on käes – alanud juunikuu ja päikesepaistelised ilmad kõnelevad muuhulgas ka sellest, et ilmunud on Buduaari ajakirja suvenumber!

Suvi on käes – alanud juunikuu ja päikesepaistelised ilmad kõnelevad muuhulgas ka sellest, et ilmunud on Buduaari ajakirja suvenumber!

Suvi on aasta parim puhkuse- ja nautimisaeg, selles ei kahtle keegi. Ja ka parim aeg, et eksperimenteerida ja kogeda aina midagi uut – kohata uusi inimesi (vt ajakirja kaanel olevat staarinimistut – ajakirjast leiad neid veelgi!), panna selga põnevaid rõivaid (ajakirjast leiad maailma moelavade ülevaated, lisaks stilistide nõuandeid ja inspiratsiooni andvaid moe- ja iluseeriaid), proovida enda peal uusi meigitooteid (just, ja ka selliseid, mis püsivad peal kas või basseinis sulistades), punuda pähe patsisoeng, pakkuda mõnusa seltskonnaga aiapeol sõpradele uusimate retseptide järgi valmistatud hõrgutisi ja maitsvaid kokteile (vajalikud retseptid leiad “Köögi“ rubriigist)… Selles kõiges tuleb suvine Buduaari ajakiri sulle appi!

Selles ajakirjas pakuvad sulle seltskonda mitmed värvikad isiksused, näiteks Kaja Wunder – kes muu hulgas teinud kaasa ka Bondi-filmis! –; Helen Mahmastol, kellele meeldib üle kõige kanda naiselikke kleite; mitmed edukad eesti modellid, kellest Sa siiani võib-olla kuulnudki ei ole; Ines, kelle muutsime Avatari kassahitist vaimustudes filmi kangelannaks; Uku Suviste, kes räägib oma stiilist, ning Kersti Toots, kelle ehtelaeka sulle avame. Lisaks saad ajakirja vahendusel osa glamuursest šampanja-brunch`ist!

Lisaks mainitud lugudele leiad ajakirjast veel hulganisti huvitavaid teemasid – ilu ja mood, staarid, seks ja suhted (ja seda ligi 50 lehekülge!), psühholoogia, tervis, perekond, väärt filmi- ja raamatusoovitused… Mõnusat suve Buduaar Shoppingu seltsis!