Uus rikastumisviis toob noortele sisse miljoneid

Uus rikastumisviis toob noortele sisse miljoneid

Instagrami konto abil raha teenimisest oleme me juba kuulnud ning blogi pidamine on juba ammu teada tuntud meetod. Kuid mida aeg edasi, seda rohkem on hakanud tähelepanu saama YouTuberid ning sel aastal avalikustas Forbes esmakordselt isegi eraldi listi YouTuberitest, kes viimase aasta jooksul enim raha teenisid.

Instagrami konto abil raha teenimisest oleme me juba kuulnud ning blogi pidamine on juba ammu teada-tuntud meetod. Kuid mida aeg edasi, seda rohkem on hakanud tähelepanu saama youtuberid ning sel aastal avalikustas Forbes esmakordselt isegi eraldi listi youtuberitest, kes viimase aasta jooksul enim raha teenisid.

Maailma kõige edukam ja rikkam youtuber on 25aastane Rootsist pärit noormees Felix Kjellberg, kelle YouTube’i nimi on PewDiePie. See noormees teenis üle kümne miljoni dollari vaid ühe aastaga ja seda üksnes tänu YouTube’ile. 

Esikümnesse pääses ka 28aastane ilublogija Michelle Phan, kes ütles Forbes’ile antud intervjuus, et ta usub YouTube’i tulevikku ning et see on parim koht, kus on võimalik ennast teostada. Michelle teenis ühe aastaga kolm miljonit dollarit.

Youtuberid on Forbes’i andmetel enamasti alla 30aastased noored, kes teavad, kuidas endale jälgijaid koguda. 

Raha teenitakse enamasti tänu reklaamidele – kui sa oled edukas youtuber ja sinu tegemisi jälgivad sajad tuhanded või isegi kümned miljonid inimesed üle kogu maailma, siis ettevõtete silmis on see parim viis oma toodete reklaamimiseks. 

Loe rohkem Forbes’i lehel siin.