Uus tüdrukute ajakiri Buduaar Teen kingib igaühele €13.50 teepuuõliga BB-kreemi

Uus tüdrukute ajakiri Buduaar Teen kingib igaühele €13.50 teepuuõliga BB-kreemi

Kes ütles, et Eesti teismelised tüdrukud surfavad netis ja ei loe ajakirju? Meil on hoopis teistsugune info, sest meie teada kõik moekad, trendikad ja ägedad tsikid eelistavad paberajakirja. Just seetõttu tuleb uuel nädalal turule Buduaari uus ajakiri Buduaar Teen, mis on mõeldud eelkõige tüdrukutele vanuses 12-16. 

Kes ütles, et Eesti teismelised tüdrukud surfavad netis ja ei loe ajakirju? Meil on hoopis teistsugune info. Meie teada kõik moekad, trendikad ja ägedad tšikid eelistavad ilu,- moe- ja elustiiliuudiseid lugeda paberajakirjast. 

Just seetõttu tuleb uuel nädalal turule Buduaari uus ajakiri Buduaar Teen.

Kui oled teismeline või hoopis teismelise tütre ema, siis telli värske Buduaar Teen oma postkasti. Kui tellid nüüd kaks ajakirjanumbrit, mis ilmuvad juunis ja novembris, saad kingituseks superhea The Body Shop’i BB-kreemi teepuuõliga, mis sobib ideaalselt teismelistele tüdrukutele, sest ühtlustab jumet ja on raviva mõjuga vistrikele.


Kas vajad seda BB-kreemi? Pakkumine on ju superhea –  sa tellid 2 põnevat ajakirja €7.70 eest ja saad kingituse hinnaga €13.50. Isegi kõige suurema allahindluse ajal ei saa seda The Body Shopi toodet nii soodsalt!

Kui oled valmis tellima, siis tellimislehe ja lisainfo leiad SIIT.

Tellimist saab vormistada kuni 7.06.2014 ning kingituse saab kätte sinu poolt valitud The Body Shopi poest kuni 7.07.2014.

 

 

 

Kui veel kahtled, siis siin on sulle veel põhjuseid, miks seda ajakirja tellida:

* kõik ajakirja ostjad ja tellijad leiavad ajakirja vahelt 9 sooduskaarti

* kõikide ajakirja lugejate vahel loosime välja 95 ägedat auhinda rulluiskudest ja tõukeratastest kosmeetikani (täpsemalt saad tutvuda auhindadega ajakirjas lk 70).

* Lisaks saad kutse meie ajakirja VIP-peole Solarise keskusesse koos Getter Jaaniga

* Ja lõpuks kõige olulisem – saad 144 lk tüdrukute elustiili piiblit, mis räägib ilust, moest, toitumisest, spordist, poistest, sõbrannadest ja loomulikult kuulsatest inimestest. 

 

Buduaar.ee