Vaata ja kommenteeri! Marilyn Jurman tegi USAs laulule “Back To Saturn” video!

Vaata ja kommenteeri! Marilyn Jurman tegi USAs laulule “Back To Saturn” video!

Armastatud näitlejatar Marilyn Jurman, keda paljud teavad eelkõige humoorikast teleseriaalist “Heeringas veenuse õlal”, tegeleb lisaks näitlemisele ka muusikaga. Hiljuti sai Marilyn Jurmani plaadi nimilugu “Back To Saturn” endale Los Angeleses muusikavideo. Video autoriks on ameeriklasest režissöör Steven Gute, kes filmis video ka laulule “This Too Shall Pass”.

Armastatud näitlejatar Marilyn Jurman, keda paljud teavad eelkõige humoorikast teleseriaalist “Heeringas veenuse õlal”, tegeleb lisaks näitlemisele ka muusikaga. Hiljuti sai Marilyn Jurmani plaadi nimilugu “Back To Saturn” endale Los Angeleses muusikavideo. Video autoriks on ameeriklasest režissöör Steven Gute, kes filmis video ka laulule “This Too Shall Pass”.

“Tundsin, et mõistan hästi loo peamist temaatikat – isiklikku taasleidmist 27aastaseks saamisel,” räägib Steven. Lugu on küll kirjutatud inspireerituna täiskasvanuks saamisest, maailmalõpu teooriatest ja külmast Eesti talvest, kuid just tänu sellele tahtis Marilyn, et video viiks loo sõnumi hoopis teise atmosfääri. “Lootsin, et suudame videos tekitada uue emotsionaalse olustiku, mis ei meenutaks absoluutselt minu igapäeva keskkonda. Steve luges mu mõtteid ning vaadates videot tunnen, kuidas tahaks ise sinna maailma ära kaduda.” 

Singel “Back To Saturn” on saadaval Marilyni samanimeliselt plaadilt, mis on müügil nii poodides kui ka iTunes-is.

Vaata allpool videot ja kommenteeri!