Vaata, mille pärast Kylie Jenner poolõdedega kakleb!

Vaata, mille pärast Kylie Jenner poolõdedega kakleb!

“Keeping up with the Kardashian” staar Kylie Jenner (17) teeb kõik endast oleneva, et mitte oma modellikarjääri tegeva õe Kendalli ning kasuõdede Kim’i, Khloe ja Kourtney varju jääda.

“Keeping up with the Kardashian” staar Kylie Jenner (17) teeb kõik endast oleneva, et mitte oma modellikarjääri tegeva õe Kendalli ning poolõdede Kim’i, Khloe ja Kourtney varju jääda.

Kylie on viimastel kuudel saanud kõvasti meediatähelepanu oma järjest paisuvate huulte tõttu… ent nüüd soovivad huule-tähelepanu ka Kim ja Khloe, kes hakkasid samuti oma huuli suurendama ning see on õed omavahel tülli keeranud.

“Kylie soovis, et huuled oleks tema nö “kaubamärk” ning on palunud poolõdedel huulte suurendamise lõpetada ent need ei näi teda kuulavat,” räägib allikas ajakirjale Closer. “Kylie kardab, et ta tõrjutakse ekraanilt ning tähesärast.”

“Nüüd on ka Kim hoogsalt oma huuli suurendama hakanud, hariliku 9 kuu järgse täitmise asemel teeb ta seda kolme kuuliste vahedega. Mõlemad õdedest telestaarid soovivad, et nendel oleks Hollywoodi suurimad huuled.”

Autor: Helena-Reet Ennet

Loe ka:
PILTUUDIS! Kylie Jenner suurendas huuli! Kas läks liiale?
Huulte suurendamine on ülemaailmne trend. Kes korra näinud Angelina Jolie huuli, see võib kergelt tabada end mõttelt huuli korrigeerida. Nüüd suurendas huuli ka “Keeping Up with the Kardashian” staar Kylie Jenner. Välismeedia kritiseerib, et nooruke Kylie on suurendamisega liiale läinud, mida arvad sina? Hot or Not?

Sarnased artiklid