VAATA, MILLENI VÕIB viia teismeliste moehullus

erakogu

Facebook

Ilmselt on enamiku teismeliste elus olnud hetk, kus talvel poolpaljalt ringi lipata on väga normaalne tegevus. Vahet pole kas on külm või mitte, aga kui saad naba ja jalgu välgutada, oled automaatselt popp tüdruk. Tegelikult võib selline teguviis aga lausa ohtlikuks osutuda.

Lisaks sellele, et võid saada põiepõletiku või grippi haigestuda, on oht ka kõnealune kehaosa ära külmetada. Nimelt jagas sotsiaalmeedias hiljuti üks ema oma tütre lugu, kus viimane paljaste pahkluudega ringi lipata armastas ja need seejärel ära külmetas. Kõrvale avaldas ema ka foto tütre jalgadest ning tuleb tunnistada, et pilt on üsna hirmuäratav.

“Laura loal jagan hoiatavat näidet kõikidele teismelistele ja teismeliste vanematele, et võiksite veelkord rääkida oma lastele, miks ei tasuks talvel paljaste pahkluudega ringi käia. Minu mitme aastane rääkimine ei aidanud! Nimelt on Laural mõlemad jalad ära külmunud (jah, nii võib tõepoolest juhtuda!).

Õnneks tal vedas ja ta sai vaid ühe villi, nahk on terve ja jalgasid tunneb endiselt. Valu on see-eest aga kohutav ning raviks sai põletikuvastased ravimid.

Jalanõusid ei saa ta hetkel üldse kanda ja kõndimine on nii valus, et väljaspool kodu peab kepid appi võtma. Ma väga loodan, et minu tütar sai oma õppetunni – vähemalt ostsime pika säärega sokke juurde.

Ja loodan, et see näide paneb mõned inimesed mõtlema ja oma jalgasid külma eest paremini kaitsma!”