VAATA SÕRMUST! LINDSAY LOHAN abiellub verinoore miljonäriga

VAATA SÕRMUST! LINDSAY LOHAN abiellub verinoore miljonäriga

Skandaalne näitlejatar Lindsay Lohan, kes selle aasta suvel tähistab oma 30. juubelit, on enda kõrvale leidnud verinoore venerahvusest miljonäri, kellega ta kavatseb peagi ka pulmad pidada. Lindsay’st seitse aastat noorem Egor Tarabasov on Vene multimiljonäri poeg, kes tegeleb kinnisvaraäriga.

Skandaalne näitlejatar Lindsay Lohan, kes selle aasta suvel tähistab oma 30. juubelit, on enda kõrvale leidnud verinoore Vene rahvusest miljonäri, kellega ta kavatseb peagi ka pulmad pidada. Lindsay’st seitse aastat noorem Egor Tarabasov on Vene multimiljonäri poeg, kes tegeleb kinnisvaraäriga.

Paar tutvus ühiste tuttavate kaudu Londonis toimunud peol ning tänaseks on koos oldud pisut enam kui viis kuud. Egor on lähemalt tutvunud ka Lindsay perekonnaga ning läbisaamine on neil väga hea. 

Eelmisel nädalavahetusel jõudis avalikkuse ette uudis noorte kihlumisest – Egor palus Lindsay’d endale naiseks ning sai jaatava vastuse. Sõrmus, mida Lindsay nüüd uhkusega kannab, näeb tõepoolest ekstravagantne välja.

Lindsay kihlatu, 22aastane Egor Tarabasov