Vaata uut treilerit! Tänases ”Eesti tippmodell” saates selguvad Eesti moebrändi kaks lemmikmodelli catwalk’il

Vaata uut treilerit! Tänases ”Eesti tippmodell” saates selguvad Eesti moebrändi kaks lemmikmodelli catwalk’il

Täna kell 20.35 Kanal 2 eetrisse jõudvas „Eesti tippmodell“ saates astuvad modelliks pürgijad Eesti suurima moebrändi karmide disainerite ette catwalkile. Kes valiti, kes jäid valikust välja? Kas Adele, kelle kõnnakut eelmises saates parimaks peeti, valiti ka moelavale? Buduaar teab ning kohe peale kolmanda episoodi lõppu saab sellest lugeda ka Buduaari veebiportaalist, kus Karin peab saate kohta eraldi blogi.

Täna kell 20.35 Kanal 2 eetrisse jõudvas „Eesti tippmodell“ saates astuvad modelliks pürgijad Eesti suurima moebrändi karmide disainerite ette catwalk’ile. Kes valiti, kes jäid valikust välja? Kas Adele, kelle kõnnakut eelmises saates parimaks peeti, valiti ka moelavale? Buduaar teab ning kohe peale kolmanda episoodi lõppu saab sellest lugeda ka Buduaari veebiportaalist, kus Karin peab saate kohta eraldi blogi.

Tänases saates valivad Montoni disainerid välja oma kaks lemmikut ehk parima catwalk-kõnnakuga neiud, keda ootab ees vääriline auhind – reaalne modellitöö Eesti ühel suurimal moeshow´l. Moedisainerid jäid oma valikuga rahule ning modellid esindasid brändi FIBITil “moodsalt ja värskelt”.

“Eks meilegi on jõudnud palju ennustusi ja pakkumisi finalistide osas, huvi on olnud suur ja see on ju ainult tore. Möödunud nädalal Fibiti moeshow’l ülesastunud neiud on seotud aga meie tänaõhtuse kolmanda episoodiga – tänases episoodis toimub Montoni vahevõistlus. Just moeshow’l ülesastunud neiud olidki selle konkreetse vahevõistluse kõige edukamad catwalkil kõndijad. Auhinnaks saidki neidised võimaluse osaleda modellidena ühel kevade suurimal moeshowl,” lisab Kanal 2 esindaja omapoolseks kommentaariks.

Kõigest lähemalt juba õhtul kell 20:35 ikka Kanal 2s.

Mida arvad Sina, kallis Buduaari lugeja, kes on need kaks neidu, kes sobiksid Eesti moodi ka suurel laval esindama?

Vaata allpool ka uut treilerit!

Karin Karu