Vaata videot! Nii nunnu

Vaata videot! Nii nunnu

Buduaari armastatuim veemark – evian® suutis jälle me meeli liigutada. See on taas niivõrd andekas ja tujutõstev. Valminud on järjekordne videoklipp kandva ideega – vesi, beebid ja meie, kes me oleme juba suured. Miks just beebid? Sest, et väikese naatriumisisalduse ja mineraalainete tasakaalu tõttu sobib evian® vesi eriti hästi just emadele ja beebidele. Koostöös evian®iga on hetkel Buduaaril käsil aktuaalne üllas heategevuslik projekt ning säravad, julged ja toredad hobimodellid oodake veidi. Juba mõne kuu pärast saate oma modelliraamatu meie ühisele Evian Summer Model valimisele üles laadida. Auhinnad, finaalüritus ja tulevikuvõimalused sel aastal veelgi võimsamad. Vaata videot ja veendu, et on nunnu!

Buduaari armastatuim veemark – evian® suutis jälle me meeli liigutada. See on taas niivõrd andekas ja tujutõstev.

Valminud on järjekordne videoklipp kandva ideega – vesi, beebid ja meie, kes me oleme juba suured. Miks just beebid? Sest, et väikese naatriumisisalduse ja mineraalainete tasakaalu tõttu sobib evian® vesi eriti hästi just emadele ja beebidele.

Koostöös evian®iga on hetkel Buduaaril käsil aktuaalne üllas heategevuslik projekt ning säravad, julged ja toredad hobimodellid oodake veidi. Juba mõne kuu pärast saate oma modelliraamatu meie ühisele Evian Summer Model valimisele üles laadida. Auhinnad, finaalüritus ja tulevikuvõimalused sel aastal veelgi võimsamad.

Vaata videot ja veendu, et on nunnu!