VÄGA KURB! Amanda Bynes jäi vargusega vahele ja …

VÄGA KURB! Amanda Bynes jäi vargusega vahele ja …

Ülemaailma tubli ja andeka näitlejana kuulsust kogunud Amanda Bynes on taas pahandustes ning seekord on lood ikka päris pahad. Alkoholi ja narkosõltuvusega võitlev noor, kaunis ja andekas näitleja on jõudnud tõenäoliselt oma elu kõige madalamasse punkti.

Üle maailma tubli ja andeka näitlejana kuulsust kogunud Amanda Bynes on taas pahandustes ning seekord on lood ikka päris pahad. Alkoholi ja narkosõltuvusega võitlev noor, kaunis ja andekas näitleja on jõudnud tõenäoliselt oma elu kõige madalamasse punkti.

Kolmapäeval poes Barneys New York vargusega vahele jäänud Amanda püüdis juba teist korda sellel nädalal poest asjadega välja kõndida. Kui ta kolmapäeval varastas 200 dollarit maksnud mütsi, siis nüüd proovis ta Pookie & Sebastian butiigist minema kõndida 128 dollarit maksnud särgiga.

Ent see ei ole veel kõik. 28-aastane näitleja ei kontrolli enam oma käitumist ega pea lugu väljanägemisest. Poemüüjate sõnul nägi ta välja räpane ja riides nagu kodutu. Poelettide vahel käies pobises omaette ilukirurgiast ning tantsis vahepeal. Poemüüjate küsimuse peale, kas ta särgi eest ei kavatsegi maksta, vastas Amanda: “Kas ma tõesti pean?” Nii kahju aga kõige õigem oleks Amandal taas rehabilitatsioonikeskust külastada, enne kui oma kunagi vaevaga ehitatud suure ja särava karjääri täielikult rikub.

Autor: Helena-Reet Ennet

 

Loe ka:
Selle summa eest ostis Amanda Bynes end pokrist välja!
Amanda Bynes on taas meediaorbiidis ning taas negatiivses mõttes. 28-aastane näitlejanna jäi pühapäeval, 28.septembri öösel kell kolm San Fernando Valley teel politseile vahele olles narkootiliste ainete mõju all.