Väga raske: Kim Kardashian ei tule teise rasedusega toime

Maailma üks mõjuvõimsamaid naisi Kim Kardashian (34) tunnistas hiljuti välismeediale antud intervjuus, et rasedus on tema jaoks kõige kohutavam asi, mida ta läbi tegema on pidanud. Kim ei ole õnnelik, kaugel sellest, ta on lausa masenduses - rasedus on liiga karm!

Maailma üks mõjuvõimsamaid naisi, Kim Kardashian (34), tunnistas hiljuti välismeediale antud intervjuus, et rasedus on tema jaoks kõige kohutavam asi, mida ta läbi tegema on pidanud. Kim ei ole õnnelik, kaugel sellest, ta on lausa masenduses – rasedus on liiga karm!

Kim ei mõista naisi, kes rasedust naudivad ning ta ei saa aru, kuidas tema ema Kris ning vanem õde Kourtney oma rasedustega nii hästi toime tulid. Kim ütles ausalt välja, et tema jaoks on see kohutav kogemus – paistes jalad, väljakannatamatu seljavalu ja paisuv vöökoht häirivad tema elu. Ta ei saa end seksikalt tunda, otse vastupidi, ta tunneb end inetu ja ebakindlana. Mõte sellest, et peale sünnitust tuleb tal praktiliselt kaks kuud järjest iga päev mähkmeid kanda, hirmutab juba praegu.

Kim lisas veel, et ta ei suuda ära oodata, millal teine rasedus läbi saab, sest ta tahab end taas vormi ajada. See annaks talle tagasi enesekindluse.

Sellegipoolest tunnistab Kim, et see kõik on seda väärt – kui sulle ulatatakse sülle tilluke beebi, unustad sa kõik eelneva.

Kimi teine laps peaks sündima detsembris, jõulupühade ajal.

Loodame, et Kim peab ikka vastu.

 

Allikas: dailymail.co.uk