VÄGISTAMINE JA JULMUS: 51AASTANE MEES elas koos 12 tüdrukuga

Eelmisel nädalal vahistas Pennsylvania osariigis Featerville's politsei 51aastase mehe, kes elas väidetavalt koos 12 tüdrukuga, kellest kaks olid tema lihased lapsed ning vanim laps, 18aastane tüdruk oli nende kahe lapse ema. Meest süüdistatakse alaealise vägistamises ning asjaga on seotud ka üks abielupaar, kes kinkis oma lihase tütre võõrale mehele seksipartneriks.

Eelmisel nädalal vahistas Pennsylvania osariigis Feasterville’is politsei 51aastase mehe, kes elas väidetavalt koos 12 tüdrukuga, kellest kaks olid tema lihased lapsed ning vanim laps, 18aastane tüdruk, oli nende kahe lapse ema. Meest süüdistatakse alaealise vägistamises ning asjaga on seotud ka üks abielupaar, kes kinkis oma lihase tütre võõrale mehele sekspartneriks.

51aastane Kaplan ja 18aastase neiu vanemad Daniel ja Savilla Stoltzfus on hetkel vahi all ning neid kõiki ootab ilmselt üsnagi karm karistus. Nimelt kinkisid Daniel ja Savilla oma tütre 2012. aastal Kaplanile, sest too päästis neid majanduslikest raskustest. Tol hetkel oli neiu alles 14aastane ja tal endal polnud mingit otsustusõigust – võõra mehe juurde vägisi kolides pidi ta temaga ka seksima ning tänaseks on neil sündinud kaks last – kuuekuune ja kolmeaastane. Tänaseks 18aastane neiu tunnistas politseile, et need kaks last on tõepoolest tema omad ning laste isa on Kaplan.

Uskumatu on asjaloo juures see, et abielupaar kinkis oma 14aastase tütre võhivõõrale mehele ja nad leidsid, et see on igati normaalne viis, kuidas oma tänutunnet välja näidata. Nad olevat seda teemat isegi internetis googeldanud ja leidnud, et see on seadusega igati kooskõlas. Kaplan aitas neil tasuda võlad oma talu eest ja vastutasuks anti ära oma lihane tütar…

Selle 51aastase mehe juures elas aga kokku 12 tüdrukut ning hetkel pole veel teada, kes on need ülejäänud üheksa. Abielupaar väidab, et ka need lapsed kuuluvad neile ja et neil on ka sünnitunnistused olemas, ent politseil hetkel tõendid puuduvad ja kõik on alles uurimisjärgus.

Kuidas sai selline asi nii mitu aastat kesta, on küsimus, millele ilmselt paljud vastust teada tahaksid. Kui poleks murelikke naabreid, kes olukorda pikalt jälgisid ja ühel hetkel sellest ka politseile teatasid ning seejärel lausa korduvalt politsei tähelepanu antud olukorrale juhtisid, elaks 51aastane Kaplan ikka veel koos 12 tüdrukuga ja seda, mis seal majas täpselt toimus, ei tea praegu veel keegi.

Naaber, kes politseile teate tegi, ütles, et ta nägi meest koos tüdrukutega tänaval kõndimas ja tema jaoks tundus väga ebaloogiline, et nii vana mees hoiab käest kinni 18aastasel neiul ja imelik tundus ka see, et kõik tüdrukud tundusid kuidagi väga kurvad olema. Seetõttu leidiski naaber, et politsei ja lastekaitse peaksid olukorda lähemalt uurima.

Politsei kinnitusel pole teada, kas Kaplan on ka teisi lapsi seksuaalselt kuritarvitanud ning antud hetkel on lapsed antud turvakodusse.

Laste tervis oli korras ja nad ei kannatanud toidupuuduse all, ent see on ka kõik, mida hetkel öelda saab. 

Allpool on lisatud ka video!

Allikas: usatoday.com