Vaido Neigaus: minu eelis on julgus erineda

Vaido Neigaus: minu eelis on julgus erineda

Laulja Vaido Neigaus on on õppinud muusikakoolis klassikalist kitarri ning võtnud ka laulutunde. Vaidot sai näha Pitbulli eelmise aasta kontserdil soojendusartistina. Vaido avaldas Buduaarile oma uue ameti lisaks laulmisele, milleks on jumestamine!
 

Laulja Vaido Neigaus on on õppinud muusikakoolis klassikalist kitarri ning võtnud ka laulutunde. Vaidot sai näha Pitbulli eelmise aasta kontserdil soojendusartistina. Vaido töötas enne Viru Keskuse Seppäläs juhataja abi ja stilistina, nüüd aga MicaBella jumestajana. Vaido rääkis Buduaarile, et kuigi ta erineb teistest, ei pääsenud ta Eesti Laulu võistlusel edasi!

Vaido oli üks neist, kelle lugu ei valitud Eesti Laulu järgmisesse vooru, kuid sellest hoolimata jätkab ka lauljateed ning usub, et tal on teiste lauljate ees eelis. “Loomulikult osalesin Eesti Laulul, aga järelikult lugu ei sobinud žüriile. Pean oma eeliseks kindlasti seda, et julgen erineda ja olla teistsugune, kuigi igal lauljal on omad eelised teiste lauljate ees. Ei pea vajalikuks kellegi teisega ennast võrrelda. Ajan lihtsalt oma rida nii, nagu oskan ja suudan! Hetkel kirjutan uusi lugusid ja koostan videomaterjali oma loo “Our Love” jaoks.”

Kuigi Vaido sõnul on laulja töö tasuv, töötab ta ka teisel ametipostil – nimelt jumestajana! “Jah, ikka käin tööl ja minu tööks on jumestamine. Muud ma töö kohta kahjuks vastata ei saa!”

Kuula Vaido lugu allpool ja avalda arvamust!

Tene Sommer