VÄIKE POISS PÄÄSTIS oma isa surmasuust

8 kommentaari
VÄIKE POISS PÄÄSTIS oma isa surmasuust

Viieaastane Prantsuse päritolu väike poiss Kevin-Djene päästis oma 58aastase isa elu väga uskumatul kombel ning tänaseks on tema lugu vallutanud meedia üle kogu maailma. Kevin, tema 2aastane õde ja isa olid kolmekesi kodus ja veetsid mõnusasti aega, kui ühtäkki isa minestas ja kokku vajus. 

Viieaastane prantsuse päritolu väike poiss Kevin-Djene päästis oma 58aastase isa elu väga uskumatul kombel ning tänaseks on tema lugu vallutanud meedia üle kogu maailma. Kevin, tema 2aastane õde ja isa olid kolmekesi kodus ja veetsid mõnusasti aega, kui ühtäkki isa minestas ja kokku vajus. 

Kevin-Djene ei osanud mitte midagi teha ning otsustas oma väikese rattaga ema töö juurde sõita, et abi kutsuda. Paraku oli väljas väga külm ja vihmane ilm ning väga kaugele poiss oma jalgrattaga ei jõudnud. Teda tee peal märganud meesterahvas nimega Jean-Francois Pinot peatas oma auto, et uurida, kuhu üks väike poiss sellise ilmaga minna plaanib. Poiss oli mehe sõnul läbimärg ja külmunud ning tema sõnadest oli raske aru saada. Esmalt ütles ta, et tema isa on surnud. Ta ei osanud seletada, kus ta elab ega ka seda, kus tema ema töötab. Õnneks sai mees poisilt lõpuks piisavalt infot kätte, et helistada kiirabisse ja anda teada, kus isa viibib.

Kiirabi leidis poisi isa meelemärkuseta põrandalt lebamas, ent ta ei olnud surnud, vaid tal oli südameinfarkt. Mehe elu päästeti ja tänaseks on ta haiglast väljas ning toibub kodus.

Jean-Francois, kes poisi keset teed leidis, ütles välismeediale antud intervjuus, et selle väikese poisi oskus reageerida ja minna abi otsima on täiesti uskumatu ja pisarateni liigutav. Kui ta poleks seda teinud, oleks laste isa ilmselt südameinfarkti tagajärjel surnud.

Allikas: aplus.com