Väikesed kaunitarid võistlustules

Väikesed kaunitarid võistlustules

5. oktoobril toimus Türgis rahvusvaheliste festivalide “Little Miss World”, “Little Miss & Mister Continents” ja “Little Miss Europe” autasustamine. 

 

5. oktoobril toimus Türgis rahvusvaheliste festivalide “Little Miss World”, “Little Miss & Mister Continents” ja “Little Miss Europe” autasustamine. 

Eesti esindaja Anastassia Tsumakova sai Little Miss Europe III printsessiks, PALJU ÕNNE!

Eesti Little Miss Estonia 2012 finaal toimus 9. septembril La Passion restoranis. Finaal koosnes neljast voorust.

Esimesena oli Mothercare brändi moeshow. Teises voorus osalejad pidid tutvustama end inglise keeles ja siis rääkima emakeeles öko-projektist, mida nad teeksid, kui saaksid minna Little Miss World festivalile – selle aasta festivali teema on „Maailma lapsed ökoloogia eest“.

Peale lühiesitlust oli osalejatel kuni 30 sekundit aega, et oma võlu ja talenti näidata. Talenti väikestel kaunitaridel oli: iluvõimlemine, ballett, sporditantsud ja kõige tähtsam, mis aitas žüriile silma jääda – lavajulgus ja lavaarmastus.

Viimasena oli õhtukleidivoor tantsuelementidega.

Kuni väikesed kaunitarid valmistusid järgmisteks voorudeks, esinesid SIXTINA ja V.A.T. tantsustuudiod ning laulja Anastassia. Esimest korda Eestis toimus eksklusiivne vihmavarjude moeshow brändilt Maalitud Vihmavarjud.

 

Little Miss Estonia ürituse pilte vaata alt galeriist.