Valdo ja Inese võidetud pool miljonit tekitab poleemikat

Valdo ja Inese võidetud pool miljonit tekitab poleemikat

TV3 saate “Laulud tähtedega” võitnud Eda-Ines Etti ja Valdo Randpere annetavad oma 500 000- kroonise preemiaraha noortele tennisistidele, vahendab Õhtuleht.

TV3 saate “Laulud tähtedega” võitnud Eda-Ines Etti ja Valdo Randpere annetavad oma 500 000-kroonise preemiaraha noortele tennisistidele, vahendab Õhtuleht.

Internetikommentaatorites tekitab see aga suurt pahameelt. Nimelt ei mõista nad, miks laulutähed ei annetanud raha näiteks aidsihaigetele, hooldekodudele või kodututele loomadele. Abivajajaid on tõesti palju, kuid Valdo Randpere meelest ei jätku poolest miljonist kõigile.  „Asju, mida toetada, on väga palju ja sellest poolest miljonist ei jätku kõigile,” nendib Randpere. „Seekord otsustasin aidata tennist, sest spordiala on mulle südamelähedane,” lisab Valdo.

Eesmärk on aidata neid vanemaid, kes ei suuda näiteks oma lapsi välismaale tennisevõistlustele saata.

Valdo Randpere on olnud viis aastat Kaia Kanepi mänedžer ning näinud pealt ka seda, kuidas talent võib kustuda, kui tal raha ei ole. “Nüüd on Kaia Kanepi maailma 27. tennisist ega vaja enam rahalist toetust.”

Birgit Õigemeel ja Margus Tsahkna annetanuks võiduraha erivajadustega lastele ja oleksid toetanud ka lastekodulaste õppimist ülikoolis.

 

Mida sina, armas lugeja, arvad sellisest annetusest? Kas Valdo ja Ines otsustasid õigesti või pooldate pigem Birgiti ja Marguse annetusideed?

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja