VALUSAD FOTOD: korsetifanatt piinab ennast ekstreemselt kitsa talje nimel

VALUSAD FOTOD: korsetifanatt piinab ennast ekstreemselt kitsa talje nimel

39-aastane Californias elav Diana Ringo kannab korsetti 23 tundi ööpäevas. Armee veteran ja kolme lapse ema võtab korseti seljast vaid pesemise ja treeningu ajaks. Tänu selle kandmisele on õnnestunud naisel oma vöökoht eriti kitsaks saada, kirjutab Daily Mail.

Kõigest 157 cm pikk Diana töötas üheksa aastat mereväes kokana. Kui naine neli aastat tagasi kaksikud ilmale tõi, koges ta, et ta vöökoht on kaotanud oma vormi. Artikli sõnul oli pereema vöökoht tol ajal 70-73 cm lai.

Pereema unistas aga kitsamast vöökohast ja otsustas selle saavutamiseks korsette kandma hakata. Kui kaksikutest pojad said üheaastaseks, hakkas Diana trenni tegemise ja toitumisharjumuste muutmise asemel igapäevaselt korsetti kasutama. Naise eesmärgiks oli endale liivakellakujuline figuur saada.

“Korsett tõstab mu enesehinnangut ja paneb ennast seksikana tundma. Ma ei olnud enda kehaga rahul, sest olin paks. Mu kehakuju oli enne liiga mehine,” sõnas Diana.

Naise vöökoht on nüüdseks vaid 45 cm lai. Ta kaalub umbes 53-55 kg, mis tähendab, et hoolimata kitsast vöökohast on tema kaaluindeks normaalne. 

Diana abikaasa aksepteerib naise harrastust, kuid ei soovi, et too oma vöökohta enam kitsamaks muudaks. Samuti sundis abikaasa naise arsti juures käima, kes kontrollis, et Diana tervisega kõik korras on.

“Mõned pereliikmed on minu pärast mures. Ma hindan küll nende arvamust, kuid lõppude lõpuks teen siiski sellised valikud, mis mind ennast õnnelikuks muudavad,” lausus pereema. 

Paljud inimesed võivad küll šokeeritud olla, kui Dianat näevad, kuid naist see ei kõiguta. Korseti seljastvõtmine on tema meelest sama nagu rinnahoidjate mittekandmine: algul on tunne küll hea, kuid natukese aja pärast tunneb ta end alasti ja tahab korseti koheselt selga tagasi panna. 

Vaata pilte siit