VANDENÕUTEOREETIKUD: MEHE SPERMA toob lõputu õuduse!

Vandenõuteoreetikud on jõudnud arusaamisele, et tänapäeva ühiskond liigub ohtlikult kiirel sammul inimkonna hävingu suunas ning üheks peamiseks põhjuseks on meeste sperma kvaliteedi langus. Väljaandes Men's Health ilmunud artiklis viidatakse kurvale tõsiasjale, et tänapäeva mehe sperma ei ole piisavalt viljakas.

Vandenõuteoreetikud on jõudnud arusaamisele, et tänapäeva ühiskond liigub ohtlikult kiirel sammul inimkonna hävingu suunas ning üheks peamiseks põhjuseks on meeste sperma kvaliteedi langus. Väljaandes Men’s Health ilmunud artiklis viidatakse kurvale tõsiasjale, et tänapäeva mehe sperma ei ole piisavalt viljakas.

Süüdlaseks on siinkohal kehv toitumine ning eeskätt just valmistoidud, mida hoitakse plastikust nõudes. Selleks, et mehe sperma kvaliteet paraneks, tuleks spetsialistide sõnul hakata rangelt piirama kõikvõimalike kemikaalide kasutamist – seda nii kehahooldustoodetes, purgitoitudes ja isegi vees, mida me joome.

Kõik toidud, mida hoitakse või kuumutatakse plastiknõudes, on organismile väidetavalt äärmiselt kahjulikud ning mõjuvad mehe spermale hävitavalt. Lisaks sellele, et mehe sperma kvaliteet on viimaste aastakümnete jooksul langenud, on ka seemnerakkude arv kahanenud. 

Viljakusteadlased panevad meestele südamele, et antud probleemi on võimalik lahendada, ent selleks peaksid mehed hakkama oma tervisele rohkem tähelepanu pöörama, paremini toituma ja trenni tegema.

Kui ühiskond liigub edasi samas suunas, siis toob see ühel hetkel väidetavalt kaasa maailmalõpu.