Vändra Aveli on suurima lugejahuviga staar!

37 kommentaari
Vändra Aveli on suurima lugejahuviga staar!

Eelmisel nädalal püüdsime oma toredas arvamusrubriigis, “Teeme kuulsuse maine paremaks”, parandada Aveli Abeli aka Vändra Aveli mainet. Tõeliselt populaarseks kujunenud tütarlaps, tekitas palju vastukaja ja ärevust Buduaar.ee lugejas. Suutsime siiski välja noppida positiivseid arvamusi ja leiame, et oleme suutnud parandada Aveli mainet.  

Eelmisel nädalal püüdsime oma toredas arvamusrubriigis “Teeme kuulsuse maine paremaks” parandada Aveli Abeli aka Vändra Aveli mainet. Tõeliselt populaarseks kujunenud tütarlaps tekitas suurima lugejahuvi ja metsikult palju ärevust Buduaar.ee lugejates. Suutsime siiski välja noppida positiivseid arvamusi ja leiame, et oleme suutnud parandada Aveli mainet.

 

Meedia on teinud Avelist klouni
„Naine tahab ilus olla, kõige otsesemas ja kaudsemas mõttes. Aveli on otsustanud end reklaamida enda välimuse läbi ja kahjuks või õnneks peab ta leppima igasuguse vastukaja ja kommentaaridega. Tema väljaütlemiste koha pealt on vist kõigile selge, et erinevad väljaanded on talle sõnu suhu toppinud ja temast klouni teinud,” arvab lugeja.

Aveli on tõeline staar!
Lugejate sõnul on Aveli Abel aka Vändra Aveli väga julge ja avatud tütarlaps. Paljud meediakanalid on seda ära kasutanud ja temast on sündinud tõeline staar. „Naine oskab oma ilu ära kasutada ja see muudab paljud eestlased lihtsalt kadedaks. Aveli on väga seksikas naine,” kirjutab lugeja.

Jätke Aveli rahule
„Saage juba aru, et see pole teie asi, mida keegi oma eluga teeb või mitte,” on lugeja maruvihane. Lugejate sõnul Aveli teisi sellega ei kahjusta – ta on normaalne tüdruk ja väga hea südamega inimene.

Küll elu õpetab

„Pole tal häda midagi, saab vanemaks ja targemaks. Eks elu ise õpetab,” lisab lugeja.

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja