VAPUSTAVAD FOTOD: KIM KARDASHIANI blond teisik šokeerib maailma

VAPUSTAVAD FOTOD: KIM KARDASHIANI blond teisik šokeerib maailma

Kurikuulsal Kim Kardashianil on väidetavalt teisik, kes elab Serbias ning just selles riigis peetakse teda Kimi suurimaks konkurendiks. Laulja ametit pidav Jelena Karleusa teenib meeletuid summasid just oma välimusega ning ka oma keha on ta tuuninud Kim Kardashiani figuuriga sarnaseks.

Kurikuulsal Kim Kardashianil on väidetavalt teisik, kes elab Serbias ning just selles riigis peetakse teda Kimi suurimaks konkurendiks. Lauljaametit pidav Jelena Karleusa teenib meeletuid summasid just oma välimusega ning ka oma keha on ta tuuninud Kim Kardashiani figuuriga sarnaseks.

Blondide kiharatega Jelena (38) on pikka aega pidanud taluma kriitikat oma välimuse suunas ning just nagu Kim, peab ka tema avalikkusele pidevalt tõestama, et tema välimus on ehtne. Nimelt süüdistatakse naist oma istmiku suurendamises kirurgilisel teel ja et seda kõlakat ümber lükata, postitas naine hiljuti oma Instagrami kontole ka videoklipi, mis peaks tõestama, et naise istmik on ehtne.

Jelena Instagrami kontol on enam kui miljon jälgijat ning Kimile sarnaselt meeldib ka talle maailma šokeerida ja seda muidugi ühesel eesmärgil – et saada tähelepanu.

Vaata pilte Jelenast siinsiin, siin ja siin

Allpool on lisatud paljastav videoklipp, kus Jelena püüab maailmale tõestada, et tema istmik on ehtne.