VICTORIA BECKHAM NUTTIS abikaasa kommentaari tõttu 2 päeva

Victoria ja David Beckham on abielus olnud 19 aastat ning neil on neli last. Otse loomulikult tuleb niivõrd pikas suhtes ette tõuse ja mõõnasid, iseasi on see, kas kõikidest asjadest ka avalikult rääkima peaks. David tegi hiljuti aga just sellise apsaka, et pruukis suud liiga palju ning tema abikaasa Victoria oli mehe julma kommentaari tõttu lausa kaks päeva nutnud, vahendab The Sun. 

Endine jalgpallur David kirjeldas Austraalia jutusaates “The Sunday Project” abielus olemist kui “rasket tööd”. “Kui oled nii kaua abielus olnud, muutub see natuke raskemaks,” sõnas mees intervjuus. 

Victoria ei suutnud kuidagi mõista, miks mees nende abielu kohta sedasi ütles ning võttis kommentaari väga südamesse. “Võite vaid ette kujutada, et kui öeldu välja tuli, oleks Beckhamite majapidamises justkui tuumapomm lõhkenud. Victoria ei suutnud kuidagi aru saada, miks David midagi nii tundetut ütles ja teda avalikult häbistas,” rääkis peretuttav ning paljastas, et Victoria oli end lausa nii reedetuna tundnud, et nuttis järgmised kaks päeva. 

Naine oli juhtunu pärast sedavõrd murtud, et kirjutas ennast sisse Saksa stressiravikliinikusse.