Victoria Beckham plaanib avada moebutiiki Londonis!

Endine vürtsitüdruk Victoria Beckham, kes on end tõestanud ka andeka moedisainerina, valmistub avama oma esimest rõivapoodi Londonis, vahendab The Daily Mail.

Endine vürtsitüdruk Victoria Beckham, kes on end tõestanud ka andeka moedisainerina, valmistub avama oma esimest rõivapoodi Londonis, vahendab The Daily Mail.

Victoria rõivakollektsioone on saatnud suur edu. 2011. aasta novembris pärjati ta iga-aastasel Briti Moeauhindade jagamisel aasta disaineri auhinnaga. Nüüd plaanib andekas naine avada ka oma esimese moebutiigi, netipoe ning liikuda vaikselt ka Aasia turgudele.

“Inimesed küsivad minult iga päev, et millal ma oma poe avan. Nüüd ma saan neile lõpuks vastata, et ma töötan selle nimel! Praeguste plaanide kohaselt saab pood olema Londonis, sest tahaksin keskenduda praegu Inglismaale. Kuid tulevikus võib olla minu pood ka Hong Kongis! Miks mitte?” unistab Beckham.

Samas tunnistab naine, et kuna on selles äris uus, ei soovi ta liiga palju korraga ette võtta. “Minu äri on alles lapsekingades. Ma õpin veel ja kompan pinnast ning kindlasti ei taha ma hakata enne jooksma, kui käimise ära õpin!”

Tähelepanu väärib ka varasem fakt Victoria karjäärist. Nimelt saatis tema esimest rõivakollektsiooni ekspertide kriitika, kuid Victoria ei lasknud pead norgu ja ei lõpetanud proovimist. 2011. aastal saavutas Victoria lõpuks kauaihaldatu – ta nimetati auväärseks disaineriks ning tema kollektsioone saadab ülemaailmne edu.

Eelmisel aastal teatas ka Inglismaa printsess Kate Middleton, et soovib kanda Victoria Beckhami rõivaid. “Kate Middletonile meeldivad minu riided ja ta soovis minu kollektsioonist endale valikut. Olen väga elevil,” tunnistas Victoria toona.

Victoria Beckhami kleitide fännideks on siiani olnud Cameron Diaz, Drew Barrymore, Blake Lively, Mary J Blige, Elle Macpherson, Charlize Theron ja Gwyneth Paltrow.

 

Buduaar.ee