VICTORIA JA DAVID BECKHAM lahutavad abielu!?

David ja Victoria Beckham on koos olnud ligikaudu kakskümmend aastat ning neil on neli last, kellest noorim on alles kooliealiseks saanud tütar Harper. Allikate väitel on nende abielu aga sisuliselt juba läbi - David kolib peagi Miamisse, et keskenduda oma karjäärile ning tema perekond jääb ilmselt maha.

David ja Victoria Beckham on koos olnud ligikaudu kakskümmend aastat ning neil on neli last, kellest noorim on alles kooliealiseks saanud tütar Harper. Allikate väitel on nende abielu aga sisuliselt juba läbi – David kolib peagi Miamisse, et keskenduda oma karjäärile ning tema perekond jääb ilmselt maha.

Victoria on allika sõnul maruvihane ning talle ei meeldi sugugi Davidi otsus Miamisse kolida, sest teistele perekonnaliikmetele elukoha vahetus ei sobi ning see tähendab, et David peaks enamuse ajast eemal viibima.

David on otsuse teinud ning ei muuda seda vaatamata Victoria raevule. Mehe jaoks on oluline keskenduda Miamis paiknevale jalgpallitiimile, millega ta nüüdsest alates tihedalt seotud on ning kohal viibimine on antud etapis äärmiselt tähtis.

Victoria olevat perekonna tuttavatele kurtnud, et Davidi otsus lõhestab nende abielu ning ta kardab, et kui mees kolib, siis peagi järgneb sellele ka abielu lahutamine.

Allikas: The Sun