Victoria Kass võitleb paar korda aastas stressiga

"Mul esineb stress paar korda aastas," räägib ärinaine Victoria Kass Buduaarile. See juhtub tavaliselt siis, kui suure töökoormuse ja kiirete toimetuste kõrvalt on ta unustanud üksikemana enesele piisavalt aega pühendada. "Siis tekibki tunne, et on vaja aeg maha võtta ja natuke oma vaimu ja keha toita."

"Mul esineb stress paar korda aastas," räägib ärinaine Victoria Kass Buduaarile. See juhtub tavaliselt siis, kui töökoormuse ja kiirete toimetuste kõrvalt on ta unustanud üksikemana enesele piisavalt aega pühendada. "Siis tekibki tunne, et on vaja aeg maha võtta ja natuke oma vaimu ja keha toita."

Stressi vältimiseks püüab Victoria tegeleda regulaarselt erinevate treeningutega. "Käin jooksmas, mängin võrkpalli, tennist ning rulluisutan." Ka lihtne jalutuskäik hilisõhtul ning öösiti vähemalt kaheksatunnine uinak hoiab ta tervena ja vormis.

Pingelisel ajal sõidab ärinaine tavaliselt lastega puhkusele või siis võtab ette külastuse spa-sse. "Reisile minnes püüan alati sõita Eestist eemale, sest see aitab kõik argimured unustada."

/Marko Tubli/