VICTORIA’S SECRETI MODELL paljastas 5 saladust oma kehast

VICTORIA’S SECRETI MODELL paljastas 5 saladust oma kehast

24aastane Georgia Fowler sai sel aastal uudise, millest ta oli unistanud aastaid – nimelt valiti ta Victoria’s Secreti ridadesse ning see omakorda tähendas, et ta peab oma välimuse eest veelgi rohkem hoolt kandma. Kaksteist aastat modellindusega tegelenud Georgia tunnistab, et ta nuttis kaks ööpäeva õnnest, kui sai teada, et temast sai Victoria’s Secreti pesumodell.

24aastane Georgia Fowler sai sel aastal uudise, millest ta oli aastaid unistanud – nimelt valiti ta Victoria’s Secreti ridadesse ning see omakorda tähendas, et ta peab oma välimuse eest veelgi rohkem hoolt kandma. Kaksteist aastat modellindusega tegelenud Georgia tunnistab, et ta nuttis kaks ööpäeva õnnest, kui sai teada, et temast sai Victoria’s Secreti pesumodell.

Modellielu ei ole sugugi nii lihtne ja glamuurne kui esialgu tunduda võiks ning täiuslikkuseni lihvitud kehade taga on raske töö. Georgia rääkis ajakirjale Harpers Bazaar, millised on tema toitumisharjumused ja kuidas ta ennast vormis hoiab.

Allpool on välja toodud Georgia viis saleda keha saladust:

1. Hommikusöök

Hommikul valmistab ta endale munaroa avokaado ja spinatiga. See on lihtne, toitev ning organism saab sellest kätte nii valgud, kasulikud rasvad, vitamiinid kui ka mineraalained. Päeva jooksul tarbitud värsketest mahladest saab ka süsivesikuid.

2. Trenn

Iga päev veedab ta teatud aja treenides ning vajadusel teeb seda kasvõi keset tänavat. Kui figuur peab olema treenitud ja leping on Victoria’s Secretiga, siis laiskuse jaoks kohta ei ole. Tihtipeale tuleb Georgial treenida oma kodu juures New Yorgi tänavatel ning ta on ka paparatsodele seda tehes silma jäänud. Tal on personaaltreener, kes on paika pannud harjutused, mis treenivad kõiki lihasgruppe ning lisaks sellele hoiab ta oma keha toonuses pilatese ja rattasõiduga. 

3. Äratus

Nendel päevadel, mil ta peab minema pildistamisele või mõnele muule tööle, ärkab ta kell viis hommikul ning võtab endale mõned minutid aega, et kuulata mõnusat muusikat ja ennast välja sirutada. 

4. Lõunasöök

Lõunaks valib ta enamasti salati erinevatest värsketest köögiviljadest, ent vahel harva lubab ta endale ka hamburgeri. Kui moe-show ootab, siis väldib ta suurtes kogustes korraga söömist, sest see ajab kõhu punni ning lisaks ei söö ta sel perioodil lillkapsast ja brokolit. Georgia sööb viis korda päevas väikeste portsude kaupa ja joob isegi vett ettevaatlikult, et kõht lame tunduks – just sellepärast pesumodellide kõhud laval nii täiuslikud tunduvadki. 

5. Õhtusöök

Õhtuks valmistab Georgia endale omletti või munaputru, millele lisanduvad alati köögiviljad – spinat, tomatid, sibul, avokaado, seened, paprika, spargel. Vahel minnakse ka sõpradega välja sööma ning siis valib ta tervisliku roa, mis hetkel huvitav tundub.