VIDEO! Näosaates osaleja Gerli oma vennalt Tanel Padarilt nõu ei küsi

VIDEO! Näosaates osaleja Gerli oma vennalt Tanel Padarilt nõu ei küsi

Oktoobris eetrisse jõudva tele-show “Su nägu kõlab tuttavalt” seitse osalejat on teada ja nendeks on Ott Lepland, Nele-Liis Vaiksoo, Maia Vahtramäe, Koit Toome, Andero Ermel, Kaire Vilgats ja Gerli Padar. Viimane osaleja, meesartist, selgub lähipäevil. 
 

Oktoobris eetrisse jõudva tele-show “Su nägu kõlab tuttavalt” seitse osalejat on teada ja nendeks on Ott Lepland, Nele-Liis Vaiksoo, Maia Vahtramäe, Koit Toome, Andero Ermel, Kaire Vilgats ja Gerli Padar. Viimane osaleja, meesartist, selgub lähipäevil. 

Värsket ja vaimustavat seltskonda kiidab ka Gerli Padar: “Välja on pandud tõeline kahurvägi, sest osalejad on andekad ja konkurentidena väga tugevad, eriti lauljate poolelt.“ Gerli kinnitab, et võttis pakkumise saates kaasa lüüa suure rõõmuga vastu: “Eks sai juba varem vargsi vihjatud, et olen valmis osalema,“ ütleb ta. Avahooajal sarjas säranud vennalt pole Gerli parodeerimise salanippide osas nõu palunud. “Ma pole Taneliga ses osas rääkinud ega plaani ka seda teha,“ selgitab ta.

Kaire Vilgats, kes näosaate esimesel hooajal oli lauluõpetajaks, on nüüd ise osaleja: “Tunnen saatega seotud vaimustavat meeskonda ning olen kindel, et ees ootab põnev ja mänguline aeg, mis võimaldab ühendada muusika ja näitlemise. Mina ise parodeerimisega varem tõsiselt tegelenud pole, kuid olen alati imetlenud neid, kes seda oskavad,“ lisab ta.

Vaata allpool pilte ja kahte videot, kus ühes videos Koit Toome kinnitab, et Maia oskab laulda, kuid tema mitte ning teises videos võtab sõna Gerli Padar!