VIDEO! Tippjalgpallur Jorge Rodrigues: kui leian õige naise, siis tuleb ka sõrmus

VIDEO! Tippjalgpallur Jorge Rodrigues: kui leian õige naise, siis tuleb ka sõrmus

  Jorge Rodrigues on 31aastane piltilus portugaallasest jalgpallur, kes viimased kaks aastat on elanud Eestis. Nimelt mängib Jorge Nõmme Kalju jalgpallimeeskonnas keskkaitsja positsioonil. Vaatamata meie külmale kliimale, tunnistab Jorge, et Eesti on üks parimaid kohti, kus elada. Mis aga naistesse puutub, siis Jorge süda on hetkel vaba. Buduaar rääkis Jorgega naiste teemal lähemalt – teemaks tuli nii armastuse leidmine, abielu kui ka lapsed.
 

Jorge Rodrigues on 31aastane piltilus portugaallasest jalgpallur, kes viimased kaks aastat on elanud Eestis. Nimelt mängib Jorge Nõmme Kalju jalgpallimeeskonnas keskkaitsja positsioonil. Vaatamata meie külmale kliimale, tunnistab Jorge, et Eesti on üks parimaid kohti, kus elada. Mis aga naistesse puutub, siis Jorge süda on hetkel vaba. Buduaar rääkis Jorgega naiste teemal lähemalt – teemaks tuli nii armastuse leidmine, abielu kui ka lapsed.

Eelmisel aastal Eesti meistriks kroonitud Nõmme Kalju jalgpallimeeskonna keskkaitsja Jorge tõdeb, et elu Eestis on lausa suurepärane. “Ma olen elanud Itaalias, Taimaal, Hiinas, Sloveenias ja mitte kusagil pole nii hea elada kui Eestis. Ma olen teie riiki armunud,” naerab Jorge ja jätkab: “Ja mis eestlaste iseloomu puutub, siis see jutt, et nad on ülbed ja õelad, ei vasta tõele. Jah, eestlane on pisut kinnine ning umbusklik võõraste suhtes, kuid kui sa tema usalduse võidad, on sul sõber kogu eluks. Keegi, kes sind kunagi hätta ei jäta ning toetab nii heas kui halvas. Mulle meeldivad eestlased ka sellepärast, et nad on ausad ja ei aja tühja juttu ega anna tühje lubadusi,” võib Jorge eestlasi kiitma jäädagi. 

Kuid liigume nüüd edasi huvitavama teema juurde – naised. Jorgel on küll olnud suhteid, kuid ei miskit nii tõsist, mis pere loomiseni oleks viinud. Miks? Jorge sõnul pole ta lihtsalt veel seda õiget kohanud ja millegi vähemaga ta ei lepi! Kas tõeline armastus või mitte midagi, seega jah, Jorge on hingelt paduromantik ja et tegemist on minu hea sõbraga, siis võin seda sajaprotsendiliselt kinnitada. 

Teades, et Jorge võib naiste teemal vägagi napisõnaliseks muutuda, uurin tema käest ääri-veeri, millised naised talle meeldida võiksid. “Mul ei ole kindlat naise tüüpi ehk siis ma ei saa öelda, et naine peaks olema selline ja selline. Ja isegi kui oleks, siis sellest poleks mingit tolku, sest ma tean omast kogemusest, et kui sa ikka ära armud, siis mõistusel pole enam mingit rolli. Me võime endale ette kujutada, milline võiks olla ideaalne partner, kuid siis teeb süda hoopis teistsuguse valiku ja see ei pruugi meie senise nägemusega mingil määral ühtida,” nendib Jorge. 

Väikese pinnimise peale õnnestub siiski saada täpsemat infot selle kohta, millised iseloomujooned naisel olla võiksid ja kui olulist rolli mängib välimus. “Mulle meeldivad siirad naised, kes austavad iseennast ja teisi enda ümber. Ja, mis veel – naine peab ennast armastama! Sest kui sa iseennast ei armasta, siis kuidas saaks keegi teine sind armastada ja ma olen päris kindel, et sellises olukorras ei oskaks naine ka oma partnerit armastada. Naistel, kellel on kompleksid, kes ei suuda iseendaga leppida, on väga raske armastust leida. Meestele meeldivad naised, kes väärtustavad oma ilu ning julgevad seda ka tunnistada,” kommenteerib Jorge.

Mis aga naise välimusse puutub, siis saan Jorgelt vastuse kiiremini, kui arvata oleks osanud. “Välimus ja sisemus on omavahel seotud. Jah, muidugi välimus on see, mis ligi tõmbab. Naine peab välimuselt meeldiv olema, aga kui selle taga on halb iseloom, siis pole ilusast näolapist ka mingit tolku.”

Aga kuidas on lood meigiga? Kontsad või madalad jalanõud? Kas naine peab olema koguaeg üleslöödud, et mees rahul oleks? “Tead, kui mulle keegi tõesti meeldib, siis siinkohal ei ole minu jaoks mingit vahet, kas vähe või palju meiki. Ta võib keset päeva käia ringi kerge meigiga, kui ta seda soovib ning kui ees ootab mõni pidulikum üritus, siis eks sinna juurde kuulub muidugi ka pisut julgem meik. Kontsad? Muidugi mulle meeldib, kui naine kannab kontsakingi. Pole olemas meest, kes ütleks, et mulle ei meeldi, kui naine kõrgete kontsadega käib,” muigab Jorge, et tossudes-dressides naised paraku ei mõju nii ahvatlevalt kui naised, kes kõrgeid kontsi armastavad. 

Ning taas saab kinnitust fakt, et kõige tähtsam on, et naine hoolitseks oma välimuse eest. “Nii on, siin pole mõtet üldse vaidlema hakatagi. Naine peab oma välimuse eest hoolitsema ja muidugi peab seda tegema ka mees. Puhtus, hoolitsetud välimus, see on ju elementaarne ja siiski leidub neid, kes sellest kinni ei pea. Kui on vaja minna kosmeetiku juurde, siis tehke seda, mitte ärge varjake oma vigu tonnide viisi meigi alla. See ei ole ju lahendus,” muigab Jorge tagasihoidlikult, sest midagi halba ta sellega öelda ei soovi. Ka tema enda jaoks pole kosmeetiku külastamine võõras – kui on vaja, siis on vaja. 

Öeldakse, et silmad on meie hingepeegliks. Kas Jorge on selle väitega nõus? “Aga see on ju tõsi! Kui sa vaatad inimesele sügavalt silma, siis sealt peegeldub vastu nii mõndagi. Minu jaoks on oluline, et kui ma naisele sügavalt silma vaatan, siis näen vastu vaatamas õnnelikku inimest. Särasilmne naine mõjub lausa maagiliselt!” 

Perekond? Abielu? Me kõik teame, et mehed pole sel teemal just eriti avameelselt nõus rääkima – ka Jorge pole erandiks, kuid siiski siiski, kuna Jorge teab, et ma tema sõnu väänama ei hakka, vastab ta isegi sellele küsimusele ausalt. “Ma ei hakka valetama, muidugi ma olen sellele mõelnud. Aga jah, siinkohal ongi see, et pole mõtet plaane ette teha, et a la viie aasta pärast tahan olla abielus jne. Kõik juhtub täpselt siis, kui see juhtuma peab. Sa ei saa oma südant kontrollida, pole mõtet isegi proovida, sellest ei tuleks midagi head. Kui see hetk saabub, kui sa kohtad seda õiget, siis ongi kõik. Kui sa tead, et tema ongi see õige, siis edasi läheb kõik oma loomulikku rada pidi. Pere loomine on üheks kõige olulisemaks ning mõnes mõttes tõesti ka kõige hirmutavamaks etapiks mehe elus. Enamik mehi ei julge seda lihtsalt tunnistada, mehed arvavad miskipärast, et kui nad näitavad välja, et ma olen nii kange ja tugev ning varjavad oma nõrku kohti, siis naised tahavad neid rohkem. Ma ei usu sellesse teooriasse ja mind ausalt öeldes ei huvita ka. Kui ma leian naise, kellesse tõeliselt armun, keegi, kelle silmadesse igal hommikul vaadates näen vastu armastust, siis see ongi õnn. Siiras vajadus teha kõik, et ta oleks õnnelik, tahe endast absoluutselt kõik anda – see on armastus. Ja otseloomulikult, mis saaks olla parem, kui selle imelise armastusloo tulemusel saaks alguse uus elu,” muigab Jorge.

Vaata allpool ka pildigaleriid ning eksklusiivset video-intervjuud Jorgega, kus ta räägib Eesti naiste ilust, stiilist, avaldab arvamust selle kohta, kui stiilsed on tema arvates Eesti mehed. Lisaks uurisime Jorge käest ka seda, kas tema arvates peaks mees naist ülal pidama või mitte… 

Karin Karu