Violina läheb Eesti klubidesse tuurile

Violina läheb Eesti klubidesse tuurile

Juba sel reedel alustab kaunite neidiste ansambel Violina oma esimest üle-Eestilist klubituuri.

Juba sel reedel alustab kaunite neidiste ansambel Violina oma esimest üle-Eestilist klubituuri.

Peale suuremaid ülesastumisi, mis toimusid hiljuti Õllesummeril, kaasa arvatud ka Kerli Kõivu live´il, on Violina klubituur meile hea võimalus oma showd ja ennast ka üle kogu Eesti tutvustada,“ rääkis bändi manager Indrek Sarrap.

Tuuri jaoks saab spetsiaalselt koostatud ka uus klubimuusikarepertuaar. Violina ja Lenna Kuurmaa koostööl valminud hitt “Sellel ööl” on Sarrapi sõnul raadiotes üks mängitumaid lugusid. „Loomulikult tuleb enamikule meie klubituuri kontsertidele kaasa ka Lenna. Teda ei saa kuulda vaid Tartus ja Võrus antavatel kontserditel,“ lisas Violina manager.

„Kui tulevikust rääkida, siis Violinal on õige pea tulemas välja tuliuus singel koostöös ühe kõigile tuntud Eesti lauljaga, aga kellega täpsemalt, selle hoiaks veel saladuses,“ lubas Sarrap peatselt uut hittlugu. 

„Kindlasti pakume publikule huvitavat showd. Violina menu sai juba kinnitust meie hiljutistel kontsertidel Hispaanias, kus esineti 4000pealise publiku ees. Praegu on käimas läbirääkimised ka ülemaailmse kontserttuuri korraldamiseks tuntud privaatrandu omava firmaga. Samuti arutame plaadilepingut väljaspool Eestit,“ on Sarrapil Violinaga suured plaanid.

Violina klubituur kestab 24. juuli kuni 14. august. Esinetakse seitsmes erinevas linnas. Lisaks Lennale astuvad koos Violinaga üles soojendajad DJ Emerson ja DJ Uibusaar.

Tartu Pattaya              24.07.2009
Hiiumaa Carriba Club  31.07.2009
Võsu 7Taevas             1.08.2009
Tallinn Hollywood        6.08.2009
Saaremaa Diva           7.08.2009
Pärnu Bravo                8.08.2009
Võru Madhouse          14.08.2009

Etteastet Nikki Beachil Marabellas näeb siit

Lugu koos Lenna Kuurmaaga saab kuulata siit

 

 

Toimetas Anu Lohk

Buduaar.ee