Vogue.it esitleb: Miley Cyrusest on saanud täiskasvanu

Vogue.it esitleb: Miley Cyrusest on saanud täiskasvanu

Vogue.it arutleb, kuidas ebatavalise häälega Miley Cyrus on märkamatult oma Disney-karakterist välja kasvanud.  

Vogue.it arutleb, kuidas ebatavalise häälega  Miley Cyrus on märkamatult oma Disney-karakterist välja kasvanud ja naiseks saanud.

Mõned inimesed sünnivad siia maailma suurte ninadega, suurte kõrvadega või hoopis suurte jalgadega. Nad on vaevalt puberteedieas, kuid nende väljanägemine on juba täiesti täiskasvanulik. Lõpuks nad kasvavad ka ise piisavalt suureks ning nende välimus on vanusega kooskõlas ehk normaalne. 

Novembris 19-aastaseks saav Miley Cyrus on kasvanud järele oma jämedale häälele, mis kõlas 35-aastase inimese häälena, kui neiu ise oli alles kolmteist.  Nüüd, kui Miley on vanemaks saanud, kõlab see vaid natukene sobimatuna. 

Vaatamata kõlamisele nagu tädi Thelma, kes on äsja suitsetanud ära kaks pakki ilma filtrita sigarette ja joonud pool pudelit viskit, on Miley pidanud võitlema välja oma Disney-imidžist. Nagu pildidki näitavad, on olnud pikk tee Hannah Montanast täiskasvanud popiprintsessiks ning ta pole endiselt veel oma teekonna sihtpunktis kohal. Vähemalt paistab ta palju vaoshoitum, kui tema kuulsad eelkäijad nagu näiteks õed Spearsid. Palju edu talle!

 

Vaata kindlasti ka suurt pildigaleriid Miley Cyrusest Vogue.it lehelt!

 

Lilian Lõhmus