Võitja loositud! Buduaari naised lähevad kaltsukatuurile

46 kommentaari
Võitja loositud! Buduaari naised lähevad kaltsukatuurile

Buduaari naised lähevad kaltsukatuurile. Kaltsukatest võib leida glamuurseid kalliste brändide rõivaid või stiilseid vintage-riideid või asju, mis on ainulaadsed ja mida teistel pole. Tihti on just väikeste kohtade second-hand´id, kuhu niisama lihtsalt ei satu, just need kõige ägedamad. Ning selleks, et teada, kus asuvad Eesti kõige kihvtimad kaltsukad, ootame lugejate abi.

Buduaari naised lähevad kaltsukatuurile. Kaltsukatest võib leida glamuurseid kalliste brändide rõivaid või stiilseid vintage-riideid või asju, mis on ainulaadsed ja mida teistel pole. Tihti on just väikeste kohtade second-hand´id, kuhu niisama lihtsalt ei satu, just need kõige ägedamad. Ning selleks, et teada, kus asuvad Eesti kõige kihvtimad kaltsukad, ootame lugejate abi.

Miks me seda teeme? Sest meile meeldib riietuda moodsalt, isikupäraselt, soodsalt ja keskkonnasäästlikult. Pealegi, kui kombineerida kaltsukatest leitud riideid uute riietega, on tulemus superstiilne ning võid üsna kindel olla, et kellelgi teisel sama outfit´i pole. 

 

Soovita meile selle artikli kommentaaridesse lahedaid kaltsukaid ja kirjuta juurde paari sõnaga, mida ägedat oled ise sealt leidnud. Kõigi vastanute vahel läheb loosi juuksehoolduskomplekt, kuhu kuuluvad Paul Mitchelli šampoon (250 ml), palsam (200 ml) ja struktuuri taastaja (150 ml).


Otsime koos need kõige lahedamad kaltsukad üles!

 

 

 

————————————————————————————-

VÕITJA LOOSITUD! 

Aitäh kõikidele toredatele naistele, kes meile kaltsukaid soovitasid! Loodetavasti saite ka ise paar uut kohta teada.

Juuksehoolduskomplekti võitis kasutaja Hel. Võitjaga võetakse ühendust! 

Palju õnne võitjale ja põnevaid leide kaltsukatest!

 

Buduaari naised