Võitja selgunud! See kaunitar oli viimase Buduaar Girls Night’i särtsakaim

Buduaari üllatusi täis pidudesari "Buduaar Girls Night" leiab aset kord kuus Klubis Teater ning on kõikidele naistele alati tasuta. See on üritus, kust ei puudu kunagi seksikad meestantsijad, shampanja ning mis kõige olulisem - palju ilusaid ja toredaid naisi. Loodetavasti tuleb nendele pidudele alati kokku ka palju buduaarikaid, kes meie B-turul, foorumis või kommentaariumites suhtlevad.

Buduaari üllatusi täis pidudesari “Buduaar Girls Night” leiab aset kord kuus Klubis Teater ning on kõikidele naistele alati tasuta. See on üritus, kust ei puudu kunagi seksikad meestantsijad, shampanja ning mis kõige olulisem – palju ilusaid ja toredaid naisi. Loodetavasti tuleb nendele pidudele alati kokku ka palju buduaarikaid, kes meie B-turul, foorumis või kommentaariumites suhtlevad.

Nagu tavaks saanud, valis Buduaar ka sel korral viimasest peogaleriist välja 12 kõige särtsakamat naist, kelle seast Sina, kallis lugeja, saad valida välja oma lemmiku ja talle oma hääle anda. Võitjale ehk neiule, kelle pilt saab enim hääli, on Buduaar välja pannud vahva auhinna, milleks on sel korral kinopilet 2le inimesele Artise kinos vabalt valitud seansile.

Võitja valitud! Taaskord valisid Buduaari lugejad Buduaar Girls Night särtsakaimaks tüdrukuks pildil number üheksa oleva neiu, kes kogus 3% rohkem hääli kui teisele kohale jäänud neiu. Palju õnne võitjale ka Buduaari tiimi poolt! Selleks, et auhind kätte saada, palume võitjal Buduaariga võtta ühendust kahe nädala jooksul. Auhinnaks on sel korral kinopilet kahele inimesele Artise kinos vabalt valitud seansile.

Buduaari kontaktid: email: [email protected]

kontaktnumber: (+372) 617 71 58

aadress: Narva mnt 13, II korrus