VÕITJA SELGUNUD! Suurim salsaüritus Eestis – Tallinn Latin Festival 23.-25.11

VÕITJA SELGUNUD! Suurim salsaüritus Eestis – Tallinn Latin Festival 23.-25.11

Loosi tahtel võitis peopiletid kahele Kirsika (28). Võtame sinuga ühendust! Sinule, kes sa armastad kuumi ladina tantse! Suurim salsaüritus Eestis, Tallinn Latin Festival toimub 23.-25. novembrini.  

Loosi tahtel võitis peopiletid kahele Kirsika (28). Võtame sinuga ühendust!

Sinule, kes sa armastad kuumi ladina tantse! Suurim salsaüritus Eestis, Tallinn Latin Festival toimub 23.-25. novembrini.

Salsa vallutab Tallinna! Tallinn Latin Festival on selle aasta suurim, kõige meeleolukam ja särtsakam Ladina-Ameerika tantsu-, muusika- ja üldisemalt kultuurifestival, mis on mõeldud nii tantsuhuvilistele kui ka laiemale publikule! Osa üritusest on mõeldud just algajatele tantsijatele ning keskendubki just neile, kes soovivad alustada tantsimist või omavad minimaalset kogemust.

Festival toob kokku professionaalsed esinejad, DJ-d, tantsijad ja tantsuhuvilised kogu maailmast! Festivalil õpetavad ning esinevad rahvusvaheliselt tunnustatud tantsijad järgmistest riikidest: Kuuba, Puerto-Rico, Dominikaani Vabariik, Ameerika, Brasiilia, Itaalia, Kolumbia, Portugal, Poola, Inglismaa jpt.

Gala-kontserdi etteasted toimuvad kahel laval ning neid ühendab ürituse värvikas põhiteema – piraadid. Esinejad tutvustavad publikule salsamaailma populaarsemaid tantsustiile, sh traditsioonilisemad kuuba ja NY salsa, bachata, chachacha, aga ka uudsemaid stiile nt kizomba, bachatango, zouk, reggaeton, semba, bollywood, pachanga jne. Haaravad ja säravad etteasted pakuvad vaatajatele ainulaadse ja meeliülendava elamuse.

Võid soetada endale 3-päevase Algajate Passi (23.-25.11), mis sisaldab 12 trenni (erinevate rahvusvaheliste treenerite käe all) ja 3 pidu (koos Salsa Gala-Kontserdiga 24.11). Kogenenud instruktorid aitavad teil omandada põhisammud ning juba saategi harjutada seda kõike peol tantsupõrandal!

Tallinn Latin Festival 2012 pakub algajatele võimalust õppida erinevaid Ladina-Ameerika tantsustiile, leida uusi sõpru ning nautida etteasteid ja animatsioone oma ala parimatelt üle kogu maailma. See on ideaalne võimalus ühineda eksootilise ladina kultuuri ning kuumade rütmidega!

Kõik festivali üritused toimuvad hotellis Meriton Grand Hotel Tallinn.

Täpsem info festivali ja programmi kohta SIIN. Piletid on saadaval Piletilevis.

 

Kirsika võitis peopiletid kahele ja tantsib salsat terve nädalavahetuse Tallinn Latin Festivalil.