Võitjad loositud! Neljapäeval esilinastub romantiline komöödia “Tüdrukute salajutud”

Võitjad loositud! Neljapäeval esilinastub romantiline komöödia “Tüdrukute salajutud”


  Järgmisel neljapäeval, 21. märtsil kell 18.40 leiab Solarise kino Nokia saalis aset filmi “Tüdrukute  salajutud” esilinastus, kuhu Buduaar loosib üheksale õnnelikule välja VIP-pääsmed kahele. “Tüdrukute salajutud” on romantiline ning lõbus komöödia, kus peaosa mängib andekas näitlejatar Olesia Sudzilovskaja. Filmis mängib ta vallatu iseloomuga lauljannat, kes ei kiirusta oma saladusi jagama ka kõige lähedasemate sõbrannadega.  Selleks, et võita, tuleb selle artikli alla kommentaaridesse vastata küsimusele: Kus toimusid filmi “Tüdrukute  salajutud” võtted? Vastuse leiad siit artiklist. Lisa kindlasti ka oma e-mail ning kontaktnumber. Buduaar loosib kõigi vastanute vahel 19. märtsil välja üheksa VIP-kutsed kahele. Võitjatega võetakse ühendust!
 

Järgmisel neljapäeval, 21. märtsil kell 18.40 leiab Solarise kino Nokia saalis aset filmi “Tüdrukute  salajutud” esilinastus, kuhu Buduaar loosib üheksale õnnelikule välja VIP-pääsmed kahele. “Tüdrukute salajutud” on romantiline ning lõbus komöödia, kus peaosa mängib andekas näitlejatar Olesia Sudzilovskaja. Filmis mängib ta vallatu iseloomuga lauljannat, kes ei kiirusta oma saladusi jagama ka kõige lähedasemate sõbrannadega. 

Selleks, et võita, tuleb selle artikli alla kommentaaridesse vastata küsimusele: Kus toimusid filmi “Tüdrukute  salajutud” võtted? Vastuse leiad siit artiklist. Lisa kindlasti ka oma e-mail ning kontaktnumber. Buduaar loosib kõigi vastanute vahel 19. märtsil välja üheksa VIP-kutsed kahele. Võitjatega võetakse ühendust!

Võitjad on loositud ning kõigi üheksa õnnelikuga võtab Buduaar ka kohe kohe ühendust ning annab teada, kuidas Vip-pääsme kahele kätte saab!