Ženja Fokin soovitab: Mida peaksid kandma naised, kes pole oma kehaga rahul

„Esialgul peavad kõik enda jaoks selgeks tegema, mis äärmuses nad on ning kas nad ei ole rahul lihtsalt sellega, mis peeglist näevad või on seal juba segavaid faktoreid ka tervislikust seisukohast - südameprobleemid, veresuhkur vm,” räägib stilist Ženja fokin, milliseid riideid epaksid kandma naised kes pole oma kehaga rahul.

„Esialgu peavad kõik enda jaoks selgeks tegema, mis äärmuses nad on ning kas nad ei ole rahul lihtsalt sellega, mis peeglist näevad või on seal juba segavaid faktoreid ka tervislikust seisukohast – südameprobleemid, veresuhkur vms,” räägib stilist Ženja fokin, milliseid riideid peaksid kandma naised, kes pole oma kehaga rahul.

Kui sa kuulud naiste sekka, kes ei ole just kõige kõhnemad, sest neil on lihtsalt suurem kont – võid samuti väga veetlev, atraktiivne, ilus ning elurõõmus välja näha. Ženja sõnul on moemärksõnaks „liikuv eluviis”, mida soosib mood ideaalselt. „Näiteks viimane Reeboki vabaajajalatsite kollektsioon, mlles on väga atraktiivsed jalatsid, mis on lausa kivikestega kaunistatud,” räägib moelooja. „Samuti pakuvad majanduskriisist tulenevalt spordiklubid aina ahvatlevamaid sooduspakkumisi, kus saab proffide ´abiga end trimmi ajada,” lisab mees.
 
Ženja teab rääkida, et suurema kondi puhul tuleks vältida ühe tonaalsusega värvigammat. „Kui sa kannad valget t-särki/toppi ja valgeid pükse, siis automaatselt lisab antud koloriit visuaalsele pildile väga palju juurde. Peaks eelistama rahulikke toone, või siis rõivaid huvitava detailiga – pross, trükis, muster.”
 
„Tüsedamate naiste puhul on TAADU (loe: jumala) poolt kaasa antud suurem rinnapartii. Seega avaram dekoltee on kindlasti sobilik, samuti kõik võimalikud V-kaelusega ülaosad, mis muudavad keha täiesti vastupandamatuks.”
 
Ženja usub, et kaalukamatel inimestel riiete leidmisega probleeme tulla ei tohiks. Juba mitmendat hooaega soosib mood laiasid vorme!
 
Sõudes nüüd teise äärmusesse, kus inimesed on liiga kõhnad, siis probleemi nagu ei olekski. Kõik riided lähevad küll näiliselt selga, kuid on lõikeid riietest, mida kahjuks kanda ei saa või mis lihtsalt ei istu!

„Kui rinda ei ole, saab panna küll silikoonid, mis on omamoodi lahend, kuid kas kõigile,” arutleb mees. „Üsna kole vaatepilt, kui inimene on liiga kõhna ja seljas miskit liiga avarat või liibuvat, mis võimaldab loendada ribisid,” lisab moeguru.

Kokkuvõtvalt arvab mees, et antud proleemis – liiga paks või kõhn, siiski elu-tõsist või maailmalõppu kuulutavat probleemi ei leidu!
„Inimesi on erinevaid ning väline kest on ainult osake kogu inimloomusest. Kuid kui sa oled oma kehaga rahul, siis pole see kellegi teise asi seda arutada ega kommenteerida!”

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja