Zenja Fokin tegi ajalugu! Krokodill “Baby” külastas raadio Star FM stuudiot

Zenja Fokin ja raadio Star FM tegid ajalugu. Kui varem on raadio stuudiosse toodud koduloomi - koeri, jäneseid ning muid karvaseid ja sulelisi, siis täna hommikul külastas raadiot 12aastane krokodill nimega Baby, rääkis Zenja Buduaarile.

Zenja Fokin ja raadio Star FM tegid ajalugu. Kui varem on raadio stuudiosse toodud koduloomi – koeri, jäneseid ning muid karvaseid ja sulelisi, siis täna hommikul külastas raadiot 12aastane krokodill nimega Baby, rääkis Zenja Buduaarile.

“Jah, tõesti, nii see oli, tegime ka suurel hulgal pilte, tõestusmaterjali ikka vaja ju,” naerab Zenja, kes ühel pildil 12aastast Baby´t süles hoiab. “Ega see kerge polnud, kuigi vanuse ja suuruse poolest oli tegu tõesti titeeas krokodilliga, nad elavad üle 100 aasta vanuseks ning kasvavad meeletult suureks. Baby oli väga armas, ta polnud just väga jutukas, ju siis võõrad inimesed ümberringi, võõras keskkond – see kõik hirmutas teda. Ta oli väga rahuliku loomuga,” kirjeldab Zenja energiliselt noore krokodilli käitumist, justnagu oleks taaskord tegu olnud mõne pikakarvalise jänkutüdrukuga.

“Kes tahavad loomakesi oma silmaga näha, siis praegu saab seda teha Viimsi Keskuse juures, kuhu on hetkel üles pandud liikuv reptiilide show,” soovitab Zenja kõigil huvilistel eksootilisi reptiile kaema minna.

Karin Karu