Ženja Fokin: unekvaliteedist sõltub kõik

Ženja Fokin: unekvaliteedist sõltub kõik

Hüperenergiline stilist, raadiohääl ja saatejuht Ženja Fokin näeb alati hea ning moodne välja. Vaatamata uskumatult pikkadele tööpäevadele ning mitmele erinevale ametile jõuab Ženja teha kõike, olla kõikjal ja rohkemgi veel. Buduaar uuris, kust noormees oma energiat ammutab.

Hüperenergiline stilist, raadiohääl ja saatejuht Ženja Fokin näeb alati hea ning moodne välja. Vaatamata uskumatult pikkadele tööpäevadele ning mitmele erinevale ametile jõuab ta teha kõike, olla kõikjal ja rohkemgi veel. Buduaar uuris, kust noormees oma energiat ammutab.

“Jah, tööd on tõesti palju ja nii mulle meeldibki. Magama jõuan olenevalt päevast, aga ega seda uneaega hetkel palju tõesti pole. Pigem on oluline unekvaliteet ja see sõltub ka voodist, täpsemini madratsist,” räägib stilist ning ütleb, et ta on unekvaliteedi parandamiseks endale spetsiaalse ortopeedilise madratsi muretsenud. “Mul on Kamjo voodi, mida lihtsalt armastan. Magan nii sügavalt ja õnnelikult, nagu väike laps,” naerab Ženja.

“Ja kui mul vahel tõesti on vaid kaks tundi magamiseks, siis külastan järgmisel päeval massööri, see aitab alati,” ütleb ta.

 

Karin Karu