340 lk suvesära: sisukas Buduaari suveajakiri sisukale naisele

Nii nagu suvel lähevad ööd lühemaks ning päevad pikemaks ja põnevamaks on ka Buduaari ajakiri teinud läbi muudatuse. Suvenumbris on rohkelt sisukat ja põnevat lugemist!


Nii nagu suvel lähevad ööd lühemaks ning päevad pikemaks ja põnevamaks on ka Buduaari ajakiri teinud läbi muudatuse. Suvenumbris on rohkelt sisukat ja põnevat lugemist!

Lisaks meie põhitiimile on uuenenud Buduaari kaasautoriteks tõeliselt säravate ja inspireerivate mõtetega isikud – moeekspert Urmas Väljaots, armastatud ja otsekohene kolumnist Susan Luitsalu, jooga ja toortoidu ilushing Terje Mander, häbitult aus suhetekolumnist Heidi Ruul jpt. 

Tunnustatud astroloog Triin Tobberilt saad teada, kas ka sind ootab sel aastal kuum suvesuhe. Erapooletu investeerimiskonsultant Kristi Saare jagab nõu, kuidas raha “kasvatada”. Staažikas Buduaari naisteekspert Villu Parvet kirjutab sellest, kui oluline on meeste jaoks sinu enesekindlus. Lisaks palju põnevaid inimesi, kes erinevate lugude kaudu oma hinge selle ajakirjanumbri kaante vahel avanud on – tõeline superstaar Kerli Kõiv, bravuuritar Anu Saagim, stiilne multitalent Helene Vetik, avameelselt naistest rääkiv Tanel Padar. Särav näitleja Kristel Aaslaid jagab meiega oma kümmet suvelemmikut, aasta ärinaine Kristi Täht räägib oma karjäärist, meie oma Hollywoodi staar Johann Urb oma põnevatest tegemistest ja stiilist ning loomulikult Buduaari suvine kaanestaar Anni Rahula, kes on naine nagu orkester!

Loomulikult ei puudu meie suvenumbrist ka põnevad suhte- ja seksilood. Nii jagavad oma teadmisi ja kogemusi paarinõustaja poole pöördunud (ja sealt abi saanud!) paarid kui ka naiselikkuse terapeut Katrin Saali Sauli, kes kirjutab naise arhetüüpidest. Veel räägime sellest, miks mõned mehed ei suuda armastada ning avaldame Buduaari kirjakasti saabunud loo naisest, kes kaotas oma süütuse isale …

Põnevat lugemist jagub veelgi, näiteks kasvatame sinu enesekindlust artiklis “Aeg ennast näidata!”, milles terapeut Merliis Sulg jagab nõuandeid veel ilusamaks, säravamaks ja enesekindlamaks eluks. Artiklis “Sinu ilus viga” uurisime tuntud Eesti naistelt, millised on nende murekohad oma välimuse juures.

Ja veel palju muud põnevat!

Säravat suve koos Buduaariga!

 

Telli Buduaar endale koju SIIN!