Me kasutame küpsiseid. Need aitavad meil teid meeles pidada!
Saan aru
Mis on küpsised?

Kolmapäev, 22. jaanuar

Luule, Luuli 

Telesaated
TV3
 • 04:50 Seitsmesed: Duubel
 • 18:45 Seitsmesed uudised
 • 19:20 Seitsmesed: Duubel
 • 20:00 Kallis, sa oled kosunud
Lisaks..
TV6
 • 19:00 Suure paugu teooria
 • 19:30 Suure paugu teooria
 • 20:00 Perepea
 • 20:30 Simpsonid
Lisaks..
3+
 • 18:55 Крепостная
 • 19:55 Крепостная
 • 21:00 Смотрящая вдаль
 • 22:05 Империя
Lisaks..
All Media Baltics
Horoskoop jäär

Sa oled edulainel aga tunned hirmu, et kõik see võib muutuda. Muidugi võib, sest midagi pole siin ilmas püsivat. Vaata olukorda nagu surfar- mitte nina ette aga kaugusesse, siis ei tekita väikesed lained sinus hirmu.

Horoskoop sõnn

Kui andsid lubaduse, siis pea sellest kinni ja ära kahetse. Küll tuleb uus võimalus uusi lubadusi anda ja vanu muuta.

Horoskoop kaksikud

Kõik ei lähe alati nii nagu loodad. Aga kui proovid ühe korra veel, siis on väga suur tõenäosus, et sel korral läheb paramini.

Horoskoop vähk

Sõltumata sellest, kas sa mõtled, et saad sellega hakkama, või mõtled, et ei saa sellega hakkama- mõlemad on õiged vastused. Otsusta ära ja liigu edasi!

Horoskoop lovi

Inimesed on suurim väärtus su elus! Sa ei saa kõikidele piisavalt tähelepanu pöörata. aga pööra täna kas või neile, kellele oled seda pisut võlgu.

Horoskoop neitsi

Sinu loomulik sära ja sarm võtab kellelgi jalad nõrgaks. Kasuta siis olukord ära ja palu temalt, mida oled ammu soovinud.

Horoskoop kaalud

Sa võid olla armunud, aga see ei muuda olematuks minevikku ja tulevikku. Vaata hoolikalt üle, kas suures pildis on ikka kõik paigas?

Horoskoop skorpion

Naudi seda, et kõik on tegelikult ju korras. Ära otsi vastuseid, see paneb su vaid asjatult muretsema.

Horoskoop ambur

Tõmbad vastassugu ligi nagu magnet, aga arvesta, et see võib eemale peletada kellegi, kelle jaoks magnetid on turn-off. Kas mängida kassi ja hiirt või mängida kodu- see on sinu valik täna.

Horoskoop kaljukits

Kui homme ärkad, siis mõtle, et see päev on täiesti eraldi elu. Ja ülehomme ka! Ela nädal aega iga päev nagu uut eluringi ning sa leiad enda ärevasse hinge rahulduspakkuva ja põneva vastuse, mis kannab sind pikki aastaid.

Horoskoop veevalaja

Valetada on nii kerge, aga oled sa mõelnud, mis on selle tagajärg? See on nagu võlg, mida sa jääd pikaks ajaks kandma inimeste ees, kellele valetasid, ja asjade ees, mille kohta valetasid. Kui sa ei saa vana valet puhtaks pesta, siis ära uusi juurde tee.

Horoskoop kalad

Sinu elus on kõige keerulisem see, et kõige lihtsam on elu mõista tagasivaadates, aga elama pead sa ettepoole vaadakes. Seetõttu lepi sellega, et kõike ei olegi vaja mõista ja keskendu iga päev elu nautimisele.

Jälgi meid:

Küpsised

 

Küpsiste kasutamise põhimõtted

Selle tagamiseks, et saaksite meie veebilehe www.buduaar.ee (”Veebileht”) külastamisel parima teenuse ja kõige asjakohasema teabe, kogume Teie kohta küpsiste abil andmeid ja teavet. Küpsiste kasutamine võimaldab meil (ja teistel, volitatud kolmandatel isikutel) pakkuda teile meie Veebilehe külastamisel ja Buduaari teenuste (”Teenused”) kasutamisel isikupärastatud kogemust. Samuti võimaldab see meie Teenust paremaks teha ja tagada, et leiate lihtsasti, mida otsite. Tahame, et mõistaksite, kuidas me seda tehnoloogiat kasutame, seepärast selgitame oma Küpsiste kasutamise põhimõtetes, milliseid küpsiseid me kasutame, kuidas need toimivad ja millised on Teie valikud nende kasutamisel.

Mis on küpsised?

Küpsised on väikesed andmeplokid, mille veebiserver Teie brauserile saadab ja mida Teie arvutis hoitakse, et Veebileht Teie arvuti ära tunneks. Küpsiseid on kahte tüüpi: püsiküpsised ja ajutised küpsised (niinimetatud seansiküpsised). Püsiküpsised salvestatakse pikemaks ajaks failina Teie arvutisse või mobiilsideseadmesse. Seansiküpsised saadetakse ajutiselt Teie arvutisse, kui meie Veebilehte külastate, kuid lehe sulgemisel need küpsised kustuvad, st neid ei salvestata püsivalt Teie seadmesse. Enamik firmasid kasutavad oma veebilehtedel küpsiseid, et nende kasutust paremaks teha. Küpsised ei saa Teie faile kahjustada ega suurenda viiruste ohtu Teie arvutis.

Meie ja meie teenusepakkujad võime kasutada järgmisi küpsiste tüüpe:

Absoluutselt vajalikud küpsised: need küpsised on meile absoluutselt vajalikud, et meie Veebilehte käigus hoida. Näiteks kasutame neid küpsiseid Veebilehe külastajate autentimiseks ja tuvastamiseks, et neile oma Teenust osutada. Ilma nende küpsisteta ei tunneks me Teid ära ja Te ei saaks meie Teenustele juurdepääsu. Samuti aitavad need küpsised meil järgida meie Üldtingimusi ja tagada meie teenuste turvalisuse.

Sooritusküpsised ja funktsiooniküpsised: need küpsised ei ole absoluutselt vajalikud, kuid võimaldavad meil teha Teie Buduaari kasutajakogemus isikupärasemaks. Näiteks võimaldavad need meil Teie eelistusi meelde jätta, nii et Te ei pea avaldama andmeid, mida olete juba meile andnud, näiteks meie Teenustele registreerumisel. Samuti kogume nende küpsiste abil teavet külastajate tegevuse kohta meie teenuste kasutamisel (näiteks populaarsed lehed, vaatamiste korrapärad ja viidetele vajutamiste määr), et oskaksime oma Veebilehte ja Teenuseid paremaks muuta ja turu-uuringuid teha. Kui otsustate need küpsised kustutada, siis on meie teenused Teie jaoks piiratud toimega.

Reklaamiküpsised: need küpsised sisaldavad teavet selle kohta, kuidas Te olete kasutanud meie veebilehte ja teisi veebilehti, näiteks milliseid lehti Te olete külastanud ja millistele reklaamidele vajutanud, et saaksime esitada Teile kõige sobivamaid reklaame, nii meie kui teiste veebilehtedel. Neid reklaame nimetatakse ”huvidel põhinevaks reklaamiks”. Paljud neist reklaamiküpsistest kuuluvad meie teenusepakkujatele.

Kuidas on teiste jälgimistehnoloogiatega, näiteks veebimajakatega?

Küpsised ei ole ainus viis veebisaidi külastajate tuvastamiseks või jälgimiseks. Me võime aeg-ajalt kasutada muid sarnaseid tehnoloogiaid, nagu veebimajakad (mõnikord nimetatakse ka “jälgimispiksliteks” või “selgeteks gifideks”). Need on väikesed graafikafailid, mis sisaldavad unikaalset identifikaatorit, mis võimaldab meil ära tunda, kui keegi on külastanud meie veebisaite või avanud kirja, mille oleme saatnud. Eesmärgid, mille jaoks me kasutame teisi jälgimistehnoloogiaid, on üldiselt samasugused kui küpsised, nagu on kirjeldatud käesolevas küpsiste kasutamise põhimõtetes. Paljudel juhtudel sõltuvad need tehnoloogiad küpsistest, et korralikult toimida, seega, kui küpsistest keelduda, kahjustab see ka teiste jälgimistehnoloogiate toimimist. Käesolevates küpsiste kasutamise põhimõtetes kirjeldatud küpsiste alla kuuluvad ka veebimajakad ja muud jälgimistehnoloogiad.

Kuidas me küpsiseid kasutame?

Me kasutame küpsiseid, et teha Veebileht kasutajasõbralikumaks ja esitada Teile isikupäraseid soovitusi. Samuti kasutame mitmeid volitatud kolmandaid isikuid, kes meie Veebilehel meie eest küpsiseid rakendavad, et oma teenuseid osutada.

Võime kasutada ka seansiküpsiseid, mis võimaldavad meil saata andmeid ühelt meie veebilehe alalehelt teisele, ilma et peaksite andmeid uuesti sisestama.

Samas kasutame mitmel viisil ka püsiküpsiseid, näiteks nii:

 • et võimaldada Teil liikuda meie veebilehe alalehtede vahel ja leida teavet ilma vajaduseta andmeid uuesti sisestada.
 • et aidata meil Teid tuvastada, kui järgmine kord meie veebilehele teenust kasutama tulete;
 • et anda Teile juurdepääs salvestatud andmetele;
 • et saaksime soovitada Teile ka teisi artikleid ja Bturu pakkumisi, mis Teie huvidega sobituvad; ning
 • kindlustamaks, et Te ei pea kliendiuuringu ankeeti mitu korda täitma.

Meie (ja meie poolt volitatud kolmandad isikud) võime kasutada mitte-isikuandmeid nii püsiküpsistest kui seansiküpsistest järgnevatel statistilistel eesmärkidel:

 • et teha kindaks, millised on Veebilehe kõige populaarsemad osad;
 • et jälgida teenuste ja Veebilehe kasutust (sagedust ja kestusi);
 • et anda kolmandatele isikutele anonüümset teavet, et nad saaksid Teile sobivamat reklaami esitada;
 • et jälgida, millised tooted müüvad kõige paremini;
 • et selgitada välja, kui sageli Teie ja teised kasutajad Veebilehte külastavad ja tooteid ostavad;
 • et korraldada kliendiuuringuid, et teha Teie kogemus Veebilehe ja meiega paremaks.

Milliseid küpsiseid me kasutame?

Me kasutame Teenuse osutamise jaoks järgmisi küpsiseid:

 • ott_cookies_confirmed: see talletab teabe, et kasutaja on nõustunud küpsiste kasutamisega veebilehel.
 • ott_dids: see on turvaküpsis, et tuvastada kasutajad, kes on märkinud registreeritud seadmeks veebibrauseri.
 • ott_geo_mismatch_confirmed: see talletab teavet, et kasutaja on nõustunud jätkama Veebilehe kasutamist, kuid tema IP aadress on talle määratud muus riigis peale selle, kus asub Veebilehe domeen (segadus riikidega).
 • ott_adult_confirmed: see talletab teavet, et anonüümne kasutaja on kinnitanud juurdepääsu kõige kõrgema reitinguga (RED (punane) juurdepääsureiting) sisule.
 • ott_web_rt: see on turvaküpsise värskenduselement, et värskendada salvestatud sisselogimist. See aitab külastajal sisselogituks jääda.
 • ott_web_rt_stored: see näitab salvestatud sisselogimise olemasolu mitteturvalistel (HTTP) lehtedel.
 • ott_messages_read: see talletab teavet selle kohta, kas kasutaja on kuvatava teksti läbi lugenud.
 • PLAY_SESSION: kasutajaseansi tuvastamiseks. Seda rakendatakse kasutaja külastuse ajal, et eristada üht külalist teisest ja jälgida, kes on kasutaja, et saaksime esitada talle seda sisu, mille nägemiseks tal on õigus.

Google Analytics: see on kasutusel analüüsivahendi jaoks. Lähema teabe saamiseks külastage http://www.google.co.uk/analytics/. Väljalülitamise kohta lugege https://tools.google.com/dlpage/gaoptout

Google Analytics on analüüsivahend, mida kasutatakse veebiliikluse ja selle allikate kohta statistika koostamiseks ning teisenduste ja skaalade mõõtmiseks. Väljalülitamise kohta lugege https://support.google.com/analytics/answer/181881.

Mux Data: Teenus, mis pakub tehnilist ülevaadet voogesituste andmetest kuid ei salvesta informatsiooni kasutaja kohta. Selle eesmärgiks on saadud andmete analüüs teenuse parendamiseks ja selle maksimaalse jõudluse tagamiseks.

Kui Te ei soovi andmete kogunemises osaleda, saate teenuse ära keelata vajutades ”Ära jälgi (Do Not Track)” päisele. Päise lubamise/keelamise jaoks vaadake brauseri seadete alla. Pidage siiski meeles, et see DNT-päis võib mõjutada ka teisi jälgimis- ja analüüsiteenuseid.

Kuidas küpsiseid kustutada?

Te võite valida, kas tahate nõustuda küpsiste kasutusega või mitte. Kui tahate teada, millal Teie arvuti küpsise saab, siis võite seada oma brauseri Teid sellest teavitama. Nii on Teil võimalik küpsiseid vastavalt soovile aktsepteerida või tagasi lükata. Külastage veebilehte http://aboutcookies.org/, kui tahate teada, kuidas seda valikut aktiveerida. Pidage silmas, et muutused Teie brauseri seadistustes, millega küpsiste kasutamine keelatakse, võivad takistada meie Veebilehe mõningate osade, näiteks sisse logimise ja sisu vaatamise korrektset toimimist.

Küpsiste kohta lähema teabe saamiseks võite külastada ka veebilehte www.pts.se/cookies.

Kontakt

Küsimused, kommentaarid ja päringud seoses käesolevate Küpsiste kasutamise põhimõtetega saatke palun e-posti aadressile info@buduaar.ee

Vaadake meie Privaatsuspõhimõtteid, et teada saada, kuidas me isikuandmeid kogume, kasutame ja kaitseme, ning vaadake ka meie Üldtingimusi.

Käesolevaid Küpsiste kasutamise põhimõtteid uuendati viimati 6. mail 2019.