Me kasutame küpsiseid. Need aitavad meil teid meeles pidada!
Saan aru
Mis on küpsised?

Laupäev, 24. oktoober

Raivo, Riivo, Viivo, Veevo 

Telesaated
tv3
TV3
Lisaks..
tv6
TV6
Lisaks..
3plus
3+
Lisaks..
Jälgi meid:

Kontakt

Buduaar Meedia OÜ
reg.kood 10960706

Peterburi tee 81
13816 Tallinn

Telefon: (+372) 617 71 58
E-mail: info@buduaar.ee

 

b-turg.ee moderaator

bturg@buduaar.ee

BIMM

turg@buduaar.ee

foorumi ja kasutajakontode moderaator

foorum@buduaar.ee

Ametlik meiliaadress

info@buduaar.ee

venekeelse lehe moderaator

info@buduaar.ru

 

Tegijad

Marge Tava

Marge Tava
Tegevjuht
marge.tava@buduaar.ee

Kai Teras

Kai Teras
Finantsjuht
kai@buduaar.ee

Doris Kase
Turundusjuht
doris@buduaar.ee

Danoa Kampe
Buduaari ajakirja tegevtoimetaja
danoa@buduaar.ee

Kaidy Joala

Kaidy Joala
Reklaam ja koostöö
kaidy@buduaar.ee

Greta-Maria Klaasmaa
Reklaam ja koostöö
greta@buduaar.ee

Sessi Popel
Reklaam ja koostöö
sessi@buduaar.ee

Merli Tammela

Merli Tammela
Turunduse projektijuht
merli@buduaar.ee

Diana Daljajev
Storyteller
diana@buduaar.ee

Meisi Volt
Buduaar.ee vanemtoimetaja
meisi@buduaar.ee

Karin Karu
Buduaar.ee veebitoimetaja
karin@buduaar.ee