Me kasutame küpsiseid. Need aitavad meil teid meeles pidada!
Saan aru
Mis on küpsised?

Pühapäev, 19. september

Erna, Marna 

Telesaated
tv3
TV3
Lisaks..
tv6
TV6
Lisaks..
3plus
3+
Lisaks..
Jälgi meid:

Kontakt

Buduaar Meedia OÜ
reg.kood 10960706

Peterburi tee 81
13816 Tallinn

E-mail:

buduaar@tv3.ee

Veebireklaam:

buduaarreklaam@tv3.ee

Telesaate ja ajakirja reklaamimüük:

kaidy.joala@tv3.ee

 

Tegijad

Katrin Tust
Brändijuht
katrin.tust@tv3.ee

Kai Teras

Kai Teras
Finantsjuht
kai.teras@tv3.ee

Liisbet Saue
Buduaari ajakirja tegevtoimetaja
liisbet.saue@tv3.ee

Meisi Volt
Vanemtoimetaja
meisi.volt@tv3.ee

Karin Karu
Veebiportaali tegevtoimetaja
karin.karu@tv3.ee

Doris Kase
Turundusjuht
doris.kase@tv3.ee

Merli Tammela

Merli Tammela
Turunduse projektijuht
merli.tammela@tv3.ee

Reklaam:

Kaidy Joala

Kaidy Joala
Telesaade ja ajakiri
kaidy.joala@tv3.ee

Greta-Maria Allikmäe
Reklaam ja koostöö
greta.allikmae@tv3.ee

Sessi Popel
Reklaam ja koostöö
sessi.popel@tv3.ee