Me kasutame küpsiseid. Need aitavad meil teid meeles pidada!
Saan aru
Mis on küpsised?

Laupäev, 18. jaanuar

Laura, Lauli 

Telesaated
TV3
  • 05:05 Seitsmesed: Duubel
  • 05:40 Kirgede torm
  • 06:30 Simpsonid
  • 06:55 Simpsonid
Lisaks..
TV6
  • 06:00 Power Hit Radio
  • 07:55 Eestimaa Rammumees 2017, III etapp
  • 08:50 Eestimaa Rammumees 2017, IV etapp
  • 09:50 Stop!
Lisaks..
3+
  • 05:00 Радио "Волна"
  • 07:20 Маша и Медведь
  • 07:30 Маша и Медведь
  • 07:40 Маша и Медведь
Lisaks..
All Media Baltics
Horoskoop jäär

Probleem, mis varjuna su järel käib, on nagu vananev staar, kes muutuab iga päevaga vähem fotogeenilisemaks aga samas aina esiletükkivamaks. Tegele sellega enne, kui ka teised teavad saavad!

Horoskoop sõnn

Sinu töö ja eraelu ei ole praegu tasakaalus. Kasuta tänast päeva, et luua see tasakaal, sest see on täna parim investeering sinu tulevikku.

Horoskoop kaksikud

Ära pööra selga ühele pisut hullumeelsele ideele, kuna see tundub liiga pöörane. Ainult sellised ideed muudavad elu ja kogu maailma.

Horoskoop vähk

Sa otsid vastust, aga otsid seda valest kohast. Kannata pisut veel ja vastus tuleb ise sinu postkasti.

Horoskoop lovi

Kodust väljaminek on täna väga tervitatav ja võib viia sind lähemale ühe eesmärgi saavutamisel. Kino, kohvik, kellelegi küllaminek- iga sellise käigu taga võib olla vastus ja uus uks.

Horoskoop neitsi

Sa ei pea olema hulljulge, isegi mitte julge, et oma elu paremaks muuta. Piisab sellest, kui sa ütled igal hommikul vaikse häälega oma peas, et püüan täna veelkord ja natuke veel paremini.

Horoskoop kaalud

Kui sul on raske, kurb, tühi olla, siis tee kellelegi head- see on parim viis tõsta iseennast, kui näed, et said kedagi teist tõsta!

Horoskoop skorpion

Sinu armusuhted arenevad õiges suunas, vaatamata sellele, et teatud pinged ja ebakindlus on õhus. Nende lahendamiseks on hea päev aega kahekesi veeta.

Horoskoop ambur

Üks inimene, kes on olnud sulle seni takistuseks, muudab oma meelt, sest oled olnud tema vastu hea. See omakorda avab uue võimaluse, mis hakkab lähitulevikus rohkem raha sisse tooma.

Horoskoop kaljukits

Ära klammerdu inimeste ja asjade külge, kui tahad olla õnnelik, siis lase need vabaks ja hoia kõvasti kinni oma eesmärgist või unistusest, sest see on palju kindlam tee õnne juurde.

Horoskoop veevalaja

Täna saad panna oma julgust proovile. Sa mõistad, et oled loominguline ja julge, aga kas see kombinatsioon toob sulle edu või muutub takistuseks, sõltub ainult sinust.

Horoskoop kalad

Jälgi oma tegusid, nendest saavad harjumused. Täna on hea aeg uue harjumuse juurutamisega algust teha.

Jälgi meid:

Kontakt

Buduaar Meedia OÜ
reg.kood 10960706

Peterburi tee 81
11415 Tallinn

Telefon: (+372) 617 71 58
E-mail: info@buduaar.ee

 

b-turg.ee moderaator

bturg@buduaar.ee

Buduaari Turg LIVE

turg@buduaar.ee

foorumi ja kasutajakontode moderaator

foorum@buduaar.ee

Ametlik meiliaadress

info@buduaar.ee

venekeelse lehe moderaator

info@buduaar.ru

 

Tegijad

Marge Tava

Marge Tava
Tegevjuht
marge.tava@buduaar.ee

Kai Teras

Kai Teras
Finantsjuht
kai@buduaar.ee

Joanna Veeremaa

Joanna Veeremaa
Turundusjuht
joanna@buduaar.ee

Triin Tisler

Triin Tisler
Buduaari ajakirja tegevtoimetaja
triint@buduaar.ee

Keija Jõgeva

Keija Jõgeva
Buduaar TEEN ajakirja tegevtoimetaja
keija@buduaar.ee

Kaidy Joala

Kaidy Joala
Reklaam ja koostöö
kaidy@buduaar.ee

Greta-Maria Klaasmaa

Greta-Maria Klaasmaa
Reklaam ja koostöö
greta@buduaar.ee

Liisa Tupits
Moetoimetaja
liisa@buduaar.ee

Krista Kiin

Krista Kiin
Korrektor/toimetaja
krista.kiin@buduaar.ee

Merli Tammela

Merli Tammela
Turunduse projektijuht
merli@buduaar.ee

Karin Karu
Buduaar.ee uudistelehe tegevtoimetaja
karin@buduaar.ee